11,5 Milyon Emeklinin Beklediğine Değdi! Emeklilere Aralık Ayında Ödeme

11,5 milyon emeklinin beklediğine değdi! Emeklilere Aralık ayında ödeme verilecek.

11,5 Milyon Emeklinin Beklediğine Değdi! Emeklilere Aralık Ayında Ödeme

Emekli maaşı alınan hesaplar üzerinden başvuru yaparak alınacak olan nakit tutarlar Aralık ayı içinde ödenecek. Emekli maaş alınan hesaplar üzerinden başvuru yapılarak alınacak olan krediye onay verilmesi için ham kamu bankaları hem de özel bankalar destek veriyor. Verilecek nakit destek 50 bin liraya kadar çıkabiliyor. Başvuruda bulunacak tüm vatandaşlara uygun faiz oranları ile kredi imkânı sağlanıyor. Başvuruda bulunacak olan kişilerin maaş müşterisi olmaları durumunda, işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi adı altında kredi kullanımı sağlayabilir. Kampanyaya katılım sağlayarak destek kredilerine hak kazanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankaları üzerinden ihtiyaç kredisi için başvuruda bulunulduğunda emeklilere kredi imkânı tanıyor. Nakit ihtiyacı duyulması halinde maaş hesapları üzerinden işlem yapabilirler. Maaş müşterisi olma şartı ile başvuru için bankanın internet sitesi ve internet bankacılığı uygulamaları kullanılabilir.

Emekli maaşı kamu bankaları veya özel bankalardan birinden alınması durumunda, başvuru yapılarak ihtiyaç kredilerinden faydalanılabilir. Kredi kullanmak için bu kampanyalara katılım sağlayan kişilere 3 ay erteleme fırsatı tanınıyor. 50 bin liraya kadar çıkan kredi limitlerinde 36 ay vade seçenekleri bulunuyor. Verilecek olan kredilerde gelir belgesine ihtiyaç duyulmuyor.

Özel Bankaların Kredi Fırsatları

Kamu bankaları gibi özel bankalarda emekli vatandaşlara sevindirici haber! Özel bankalardan Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası ve Akbank gibi özel bankalar üzerinden emekli maaşı alan kişilere 50 bin lira tutarında ihtiyaç kredisi imkânı sağlanıyor. İhtiyaç kredisi için başvuruda bulunulması durumunda internet bankacılığı üzerinden günün her saati kredi başvurusunda bulunabilir. Emekli maaşı hesabı aracılığı ile başvuru yapıldığında kredi onayı alınmış olun tutar hesaba aktarılabilir. Maaş hesabı üzerinden kullanılacak kredi tutarı ile ilgili ve uygulanacak faiz oranları ile ilgili bilgiler için internet sitesi üzerinden giriş yapılarak kredi başvuru formu doldurulabilir. Özel bankalar tarafından verilecek olan krediler için başvuru yapılarak katılım sağlanabilir. Onaylanmış olan tutar hesaba aktarılarak kullanılır.