150 TL Doğalgaz Fatura Desteğini Duyanlar Hemen Başvuruyor!

150 TL'lik doğalgaz desteğine nasıl katılım sağlanacak? Başvurular için yapılması gerekenler paylaşıldı. Doğalgaz faturasını ödeyenler için destek ödemesi haberi geldi.

150 TL Doğalgaz Fatura Desteğini Duyanlar Hemen Başvuruyor!

Yapı Kredi, doğalgaz desteği için önemli bir açıklama yaptı. Doğalgaz faturasını düzenli ödeyenler, 150 TL'ye varan puan kazanacak. Peki kampanyaya nasıl katılabilirsiniz?

Yapı Kredi’den vatandaşa büyük bir müjdeli haber geldi. Doğal gaz faturasını ödeyenler 150 TL yardımı kapacak. Yapı Kredi milyonlarca vatandaşı ilgilendiren büyük kampanyayı duyururken Doğal gaz faturasını ödeyenlere 150 TL’ye varan puan kazanacağı ifade edildi. Yapı Kredi tarafından yapılan açıklamada 10 Ocak’ta kampanyanın sona ereceği ifade edildi.

10 OCAK’TA SONA ERECEK

Bankadan yapılan açıklamada “11 Aralık 2022 – 10 Ocak 2023 tarihleri arasında vereceğiniz, 3 yeni otomatik fatura ödeme veya HGS talimatı için 100 TL puan hediye!” denildi. Ayrıca açıklamada üstelik kredi kartınızdan verdiğinizde yeni 3 talimat için ekstra 50 TL, toplamda 150 TL puan verileceği belirtilerek Otomatik Ödeme Talimatı vermek ve bankacılık işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmek için Yapı Kredi Mobil İndir butonuna tıklayarak Yapı Kredi Mobil’i akıllı telefonunuza anında indirebileceğiniz ifade edildi.

HEMEN GİRİŞ YAPABİLİRSİNİZ

Bireysel İnternet Şubesi üzerinden Otomatik Ödeme Talimatı vermek için Bireysel İnternet Şubesi butonuna tıklayarak hemen giriş yaparak kampanyadan yararlanabileceğiniz ifade edildi.

Yapı Kredi Mobil ve Bireysel İnternet Şubesi’ne giriş için kullandığınız şifrenizi unuttuysanız ya da yeni bir şifre almak istiyorsanız, Şifre Al/Şifremi Unuttum butonuna tıklayarak hemen şifre oluşturabilirsiniz