40 Bin TL Ödeme Alabileceksiniz! Gelir Belgesi Kefil ve Şart Gerekmiyor!

Paraya ihtiyacı olan öğrenciler ve sabit bir gelir kaynağı olmayan vatandaşlar bankadan kredi almayı düşünüyor. Bankalar gelir belgesi istemeden kredi veriyor.

40 Bin TL Ödeme Alabileceksiniz! Gelir Belgesi Kefil ve Şart Gerekmiyor!

Birçok kişi ihtiyaçları ve planları doğrultusunda yeni yıl yaklaşırken bankalara başvurmayı düşünüyor. Banka kredileri birtakım şartlarla gelse de birçok kişi tüm şartları karşılayamayacaklarını düşündükleri için bankalara gitmekten kaçınırlar. Ancak günümüz şartları, gelir belgesi göstermeden kredi almayı kolaylaştırmaktadır.

Paraya ihtiyacı olan öğrenciler ve sabit bir gelir kaynağı olmayan tüm vatandaşlar banka kredisi almayı düşünüyor. Bankalar gelir belgesi istemeden kredi veriyor. Vatandaşlar artık hangi bankaların bu krediyi verdiğini araştırmaya devam ederken gelir belgesi istemeden 40 bin TL çekebiliyor. Bankalar gelir belgesi ibraz etmeden kredi başvurusunda bulunmayı mümkün kılmıştır.

Gelir Belgesi Olmayan Kişiler de Kredi Çekebiliyor Mu?

Mali yardım arayan birçok kişi, gelir kanıtı sağlamadan kredi alıp alamayacaklarını öğreniyor. Gelir belgesi olmayanların kredi alması düşünülebilir olsa bile, koşullar elbette mevcuttur. Gelir belgesi göstermeden kredi talebinde bulunan kişilerin kredi notları dikkate alınmaktadır. Gelir belgeleri eksik olan kişilerin mali geçmişleri gözden geçirilir. Bankalar, insanların gelir kanıtı sağlayamasalar bile para çekmelerine izin veriyor. Banka şu anda herhangi bir gelir belgesi sunulmazsa, bireylerin kredi geçmişlerini detaylı bir şekilde inceliyor. Kredi raporunuza baktıktan sonra net bir seçim de yapılıyor. Bankalar bu gibi durumlarda zaman zaman kefil ve ipotek de talep edebilmektedir.

Hangi Bankalar Gelir Belgesi Talep Etmeden Kredi Veriyor?

Gelir belgesi istemeden kredi veren bankalardan biri de Garanti Bankası. Garanti Bankası, "İlk Kredim" adı altında kredilerde avantaj sağlıyor. Bireyler, gelirlerini kanıtlamadan bu rotada kredi alabilirler. Akbank da gelir belgesi istemeden kredi veren farklı bir bankadır. Akbank'a yapmış olduğunuz online kredi başvurunuz incelenecek ve kredi puanınıza göre size kredi seçimi sunulacaktır. Akbank, kredi notuna göre 40.000 TL kredi seçeneği sunabilmektedir. Gelir belgesi ibraz etmeden 40.000 TL limitli ve 48 ay vadeli kredi başvurusunu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz