4425’e SMS At 40.000 TL Cebinde! Paranızı Hemen Çekebilirsiniz

Ekonomik olarak sorunların yaşanması şüphesiz ki hayatın her alanını etkileyen raddeye ulaşmış durumda.

4425’e SMS At 40.000 TL Cebinde! Paranızı Hemen Çekebilirsiniz

Esnaf, emekli, öğrenci, ev hanımı dahil hemen hemen her birey bu parasal sorunların altından kalkabilmek için farklı yöntemlere müracaat ediyorlar. Yılsonuna yaklaşması ile de artık bankaların yapmış olduğu kredi kampanyalarının ifşa olduğu gerçeği ile yüzleşiyoruz. Toplumun her kesimin yakından ilgilendirecek bir kredi ayrıcalığına imza atan bankalardan bir tanesi de Akbank olarak karşımıza çıkıyor.

Şubeye gitmeden ya da ek bir belge ibraz etmeden sizler de tek kısa mesaj yordamıyla bu kredi imkanından yararlanma yolunda adım atabiliyorsunuz. Bunu yaparken izlemeniz gereken yol da oldukça net biçimde ifade edilmiş durumda.

Telefonlarınızın SMS kategorisine girerek maksimum 40.000 TL olan bu krediye başvuruyu 4425’e mesaj atarak yapabiliyorsunuz. Bunun karşılığında bankanın da sizlerden mobil uygulama özeline isteyeceği çeşitli parametreler bulunuyor. Burada vermeniz gereken bilgiler ise şu şekilde;

  • TC kimlik numarası
  • İletişim bilgileri
  • İstenen kredi miktarı
  • Geri ödeme planı
  • Gelir bilgileriniz

Banka ile doğru verileri paylaşmanız halinde kısa zaman içinde olumlu ya da olumsuz cevap alabiliyorsunuz. Olumlu olması halinde bankada bulunan hesaplarınızda dilediğiniz kredi miktarını görmeniz mümkün.

Akbank Kredi Kampanyası

Elbette sadece başvurular değil aynı zamanda bankanın sunmuş olduğu faiz oranları ve ödeme planları da bireyler için önemli bir seviyede bulunuyor. Akbank kredi kampanyası kapsamında sizlere 40.000 TL’ye varan kredi imkanlarını sunuyor. 36 aya kadar vadelendirilmiş olan bu kredi sayesinde sizler de ihtiyaçlarınızı herhangi bir zorluk olmadan halledebiliyorsunuz.

Faiz oranlarında da aslına bakılacak olursa tatmin edici rakamların varlığı ile tanışabiliyoruz. Eğer 36 aylık bir vadeye bu kredileri yaymak istiyorsanız taban faiz oranı 1,96 olarak açıklanmış durumda. Daha kısa ödeme planlarının olduğunu ve otomatik olarak aylık ödeme miktarının daha farklı olacağını da bu aşamada hatırlatmış olalım. Kendinize uygun bir planlama çıkartarak bankaya kredi başvurusu yapabilir ve gelecek olan nakit desteği ile yol haritanızı yeni baştan yazabilirsiniz. Böylesine zor bir dönemde bankanın böyle bir promosyon yapması da son derece değerli.