Kripto Para

ABD’li Duke Energy faaliyetini kripto madenciliğine taşıyor

ABD’nin en büyük enerji şirketlerinden biri olan Duke Energy fiziki çalışmasını dijital dünyaya taşıyarak kripto madenciliğine hazırlanıyor. Detaylar haberimizde.

Dijital dünya yavaş yavaş hayatımızın tüm alanına girmeye devam ediyor. Artık dünyaca ünlü şirketlerde faaliyetlerini dijital dünyaya taşımaya devam ediyor. Bu kapsamda ise en ilginç örneklerden biride ABD’de yaşandı.

ABD’nin en büyük enerji şirketlerinden biri olan Duke Energy, faaliyetlerini dijital dünyaya taşıyarak kripto madenciliğine girmeye hazırlanıyor.

Duke Energy araştırmalarını tamamladı

Konuya ilişkin olarak açıklamalarda bulunan Justin Orkney, şirketin kripto madenciliği ile ilgili olarak bir çalışma yaptığını doğrulayarak bu çalışmanın sonuçlarının sisteme nasıl entegre edileceği ile ilgili çalıştıklarını belirtti.

Daha sonra ise Orkney, kripto madenciliği ile birlikte mevcut faaliyetlerinin aksamaması için hali hazırda kış zirvesi için bir talep yanıt raporu üzerindeki çalışmalarını ve çalışmanın odak noktasının Bitcoin olduğu belirtti. Orkney son olarak ise şirketin küçük ölçekli birkaç Bitcoin madencilik tesisine güç sağladığını da paylaştı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu