Bankalar

Akbank’ın promosyon kampanyası şubeleri kilitledi

Akbank’ın emeklilere özel başlattığı 7 bin 500 TL’lik emekli promosyon kampanyası sonrası şubeler kilitlendi. İşlem yapmak isteyen müşteriler saatlerce kuyrukta beklemek zorunda kaldı. İşte detaylar.

Emeklilerin zam oranlarının belli olması sonrası bankalar emekli vatandaşları maaşları kendi bankalarından alması için bir sürü teşvik paketi açıkladı. Bunlardan en önemlisi ise promosyonlar. Akbank’ta bu kapsamda emekli maaşlarını taşıyan emeklilere 7 bin 500 TL promosyon kampanyasını duyurmuştu. Akbank’ın bu duyurusunun ardından bu promosyon kampanyasından yararlanmak isteyen vatandaşlar Akbank şubelerine akın etti. Böylece Akbank şubelerinin önünde büyük kuyruklar oluştu.

Akbank şubelerinin önünde yoğunluk oluştu

Normal bankacılık işlemlerini yapmak isteyen vatandaşlar ise saatlerce kuyrukta beklemek zorunda kaldı. Öte yandan vatandaşların yaşanan yoğunluk sonrası işlerini müşteri hizmetleri üzerinden yapmak istemesi sonrası müşteri hizmetlerinin iş yükü de yüzde 400 oranında arttı. Hesap açma işlemi için yaklaşık 3 saat beklemek zorunda kalan vatandaşlar ile güvenlik görevlileri arasında ise zaman zaman kavgalarda çıktığı belirtiliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu