BankalarBilgi Merkezi
Trend

Akbank’tan faizsiz kredi kampanyası! Nasıl başvurulur? Şartları neler?

Akbank faizsiz kredi kampanyasını duyurdu. Kimler başvurabilir? Başvuru şartları neler? İşte detaylar.

Akbank faizsiz kredi kampanyasına ilişkin detayları açıkladı. Buna göre Akbank yeni müşterilerine 7500 TL’lik sıfır faizli kredi verecek. Akbank’ın açıkladığı bu kampanyaya başvuruda bulunabilmek için aranan tek şart ise Akbank müşterisi olmak.

Başvuruda bulunmak isteyen kişilerin kafasına takılan en büyük soru ise “Akbank 7500 TL 0 faizli, faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir?” sorusu oldu.

Peki, Akbank 7500 TL 0 faizli, faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir?

Akbank’ın müşterilerine özel açıkladığı 7500 TL’lik 0 faizli, faizsiz kredi başvuru süreciyle ilgili detaylar merak konusu haline geldi. Bankanın ilk kez müşterisi olan kişilerin yararlanabileceği kampanya yoğun ilgiyle karşılaşırken “Akbank 7500 TL 0 faizli, faizsiz kredi başvurusu nasıl yapılır, şartları nelerdir?” sorusu da yanıt bekliyor. Öte yandan başvuruda bulunabilmek için için şubeye gitmenize gerek yok, mobil uygulama üzerinden “Akbanklı olmak istiyorum” sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

7500 TL yüzde sıfır faizli kredi’ye nasıl başvurulur?

Akbank’ın müşterilerine yönelik açıkladığı 7500 TL’lik yüzde sıfır faizli kredi imkanından yararlanmak için ilk kez Akbank müşterisi olmak gerekiyor. Kayıt işlemi Akbank şubelerinden değil mobil uygulama üzerinden yapılabiliyor.

akbank mobil uygulama

Diğer yandan kampanyaya başvurabilmek için ilk olarak Akbank Mobil uygulamasını telefonunuza indirmeniz gerekiyor.

Akbanklı olmak istiyorum

Uygulamayı indirdikten sonra “Akbanklı olmak istiyorum” sekmesine tıklayın.

akbank mobil üyelik

İstenilen bilgileri girdikten sonra devam tuşuna basın ve 3 aşamalı kimlik doğrulama bilgilerini tamamlayın. Açılan ekran üstünden kimliğinizin ön ve arka yüzünün fotoğraflarını çekin. Başlangıç ürünlerini seçtikten sonra başvuru sonuçlarını gör ve görüşmeyi başlat tuşuna basın. Sonrasında görüntülü aramadaki banak görevlisi size kredinizin durumu ile ilgili detaylı bilgileri verecektir.

akbank mobil online üyelik

Kredinin geri ödemesi en fazla 12 aya bölünebiliyor ve en fazla 7500 TL sıfır faizli kredi veriliyor.

Eğer 12 aylık taksit yaptırmak isterseniz aylık taksit tutarı 625 TL’ye denk geliyor. Kredide 39,38 TL’lik bir kredi tahsis ücreti alınıyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu