Kripto Para

Altın ve gümüş takılar kripto paraya dönüşüyor

Kripto para piyasalarındaki gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Altın ve gümüş kaplı takılar, dünyanın ekolojik dengesini korumaya hazırlanıyor.

Günümüzdeki teknolojik gelişmeleri takip etmekte zorlanırken bu gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Küresel iklim krizi etkisini devam ettirirken krizle mücadelede bir adımda kripto paralardan geldi. Dünya’nın en büyük kripto para borsalarından olan Binance yakın gelecekte Akıllı Zincir ağı üzerinde işlem görmeye başlayacak gümüş tokenlar, siyanürsüz üretimi destekleyecek.

Altın ve gümüş gibi değerli madenler, blokzincir üzerinde geliştirilen tokenlar ile kendi ekolojik alanını yaratmaya hazırlanıyor. Silveroni Kurucusu Şefik Peyda Çetin konuyla ilgili olarak, “Değerli taşlar kullanarak tasarladığımız lüks gümüş takılarımızı dünyanın pek çok ülkesine kazandırırken, yakında lansmanını yapacağımız Silveroni projemizle dünyamızın ekolojik dengesinin korunmasına katkı sağlayacağız. Blokzincir tabanlı Silveroni Token ile küresel ısınmanın doğal yaşam üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaya yönelik üzerimize düşen görevi yerine getirmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

bitcoin ve altın

Siyanürsüz üretim

Bitcoin de olduğu gibi, Silveroni token da doğrudan bir para birimi oluşturma amacında olmadıklarını belirten Şefik Peyda Çetin yakında Binance Akıllı Zincir (BSC) ağı üzerinde işlem görmeye başlayacak tokenlerimizin ekolojik dengenin korunmasına yönelik geliştirdiğimiz uzun soluklu bir projenin ilk adımını oluşturacağının altını çizdi. Öte yandan siyanürsüz üretim hedefiyle geliştirdiğimiz CleanSilver mobil uygulamamızla lüks takılarda kullanılan gümüş madeninin çevreye olan zararlı etkilerini azaltmaya dair proje havuzu oluşturacaklarını belirtti.

TÜRKİYE

Proje kapsamındaki altın ve gümüş takıları başta Amerika, Hollanda, BAE, Rusya gibi küresel pazarlara ulaştırmaya başladıklarını belirten Şefik Peyda Çetin Türkiye’ye olan yatırımlarını artırmayı planladıklarının altını çizerek, “İhracat faaliyetlerimizin yanı sıra Trendyol aracılığıyla tasarımlarımızı iç piyasaya da sunmaya başladık. E-ticaret ve perakende mağazacılığa odaklanarak ülkemizdeki faaliyetlerimizi genişletmeyi hedefliyoruz. Markamızın Tayland’dan dünyaya ulaşan yolculuğunu Türkiye’deki yeni yatırımlarımızla daha ileri seviyelere taşımayı planlıyoruz” dedi.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu