Analistler Bu Altcoinleri İşaret Ediyor! Hızla Yükselişe Geçebilirler!

Analistler, bu Altcoinler için bir boğa koşusu öngörüyor. Analistler ayrıca yatırımcılara bu varlıkları satın almalarını da tavsiye ediyor.

Analistler Bu Altcoinleri İşaret Ediyor! Hızla Yükselişe Geçebilirler!

Analistler, bu Altcoinler için bir boğa koşusu öngörüyor. Analistler ayrıca yatırımcılara bu varlıkları satın almalarını da tavsiye ediyor.

Bu Altcoinler Ralliye Giriyor

18.000 doların üzerinde 18.385 dolara kısa bir yükselişin ardından, Bitcoin fiyatı yine bazı düşüş hareketleri yaşıyor. Ancak Altcoinlerin çoğu, fiyatları önemli ölçüde şişirdi. DOGE fiyatı 0,08 doların üzerine çıkarken, ETH fiyatı 1400 doların üzerine çıktı. Bu arada, XRP günlük en yüksek seviyesi olan 0,3816$'a ulaştı ve Polkadot 5$'ı geçti. Bununla birlikte, kısa bir toparlanma öngörüleri var ve APE, DyDx, GMT ve SAND gibi bazı kripto para birimleri, önümüzdeki ay için bir boğa koşusu öngörüyor. 348 bin takipçisi olan tanınmış bir analist olan Mac'e göre, %100 enflasyona sahip bazı tokenler için bir patlama yakın.

Şubat Ayında Yükseliş Yaşanabilir

Uzman, Apecoin'in önümüzdeki günlerde önemli bir dalgalanma başlatması ve tetiklemesi öngörüldüğü dört token listeliyor. DyDx, STEPN (GMT) ve Sandbox (SAND) dahil olmak üzere diğer token fiyatlarının Şubat ayında artması bekleniyor. Ancak son zamanlarda, kripto alanında çok fazla spekülatif faaliyet oldu. Bazı analistler mevcut yükselişin birkaç ay daha sürebileceğini tahmin ederken, diğerleri bir yükseliş tuzağının oluştuğunu ve piyasaların yakında "bozulabileceğini" düşünüyor.

Ek olarak, ABD TÜFE oranları yayınlanmak üzere ve Bitcoin fiyatı ve tüm kripto para birimi piyasası üzerinde önemli bir etkiye sahip olması bekleniyor. TÜFE oranları tahmin edilen %6,5'e yakınsa, piyasalar kuzeye doğru bir adım atabilir.

Analistler Dipten Almaya Teşvik Ediyor

Altcoin Sherpa adlı tanınmış bir kripto para birimi analisti ve traderi, Aptos, WOO Network ve Bitcoin'in geleceğini tahmin etti.

Uzman, Twitter'daki 188.400 takipçisine Bitcoin'in bir sonraki yükseliş hedefi olan 19.000 $'a ulaşmak üzere olduğunu bildirmeye çalışıyor. Ayrıca, BTC'nin boğa koşusundan önce düşüp düşmeyeceğinden emin olmadığını da ekliyor. Bitcoin şu anda bir önceki güne göre %4,4 artışla 18.990 dolardan işlem görüyor. Altcoin Sherpa'ya göre, Bitcoin yükseliş yönünde hareket etmeye devam ederse Aptos kısa süre içinde %31'den fazla artabilir. Analiste göre boğa koşusu devam ederse Aptos 7 dolarlık bir artış görecek.