BankalarGündem

Bankalar 10 Kasım’da açık olacak mı?

Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümü olan 10 Kasım 2022 tarihinde bankalar açık olacak mı? Bankalar 10 Kasım’da hizmet Verecek mi?

Bugün Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ahirete intikalinin 84’üncü ölüm yıl dönümü. Bugün tüm yurtta bugün çeşitli törenlerle ağırlanacak. Öte yandan vatandaşlar 10 Kasım’da bankalar açık olacak mı? sorusunun cevabını aramaktadır. Zira resmi tatillerde kamu kurumları ve bankalar hizmet vermemektedir. Peki bankalar 10 Kasım 2022 tarihinde açık olacak mı? Bankalar 10 Kasım’da hizmet verecek mi? İşte yanıtlar.

Bankalar 10 Kasım’da açık mı?

Atatürk’ün ölümünün 84’üncü yıldönümünde Mustafa Kemal Atatürk çeşitli organizasyonlarla anılıyor. Ancak bugün en çok merak edilen konulardan bir tanesi olan bankaların 10 Kasım’da açık olup olmadığı sorusuna bu haberimizde cevap vereceğiz. Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümü olan 10 Kasım resmi tatil olmadığı için bankalar 10 Kasım’da açık olacak. Yani bankalarda işlem yapmak isteyen vatandaşlar mesai bitimine kadar bankalarda işlerini halledebilmektedirler. Bankalar ise genel olarak 09.00-12.30 ve 13.30-18.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Ancak şubelere saat 17.00’a kadar müşteri kabul ediyor.

Bizde bankahaberi.com olarak Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhu şad olsun.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu