0,79 Konut Kredisi Fırsatı, Konut Kredisi Alacaklara Umut Oldu

Konut kredisi ile ev alacaklar dikkat! Bankaların konut kredisi için uyguladıkları kampanyalarda anlaşmalı firmalardan alınan konutlar için uygulanana faiz oranı %0,79'a düşüyor. İşte detaylar...

0,79 Konut Kredisi Fırsatı, Konut Kredisi Alacaklara Umut Oldu

Türkiye bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren özel ve kamu bankaları arasındaki konut kredisi faiz indirimi yarışı devam ediyor. Hayallerindeki eve kavuşmak için bankalardan konut kredisi kullanmak isteyenlere özel çok cazip faiz oranlı ve vade seçenekli konut kredisi kampanyaları vatandaşların kullanımına sunuluyor. Anlaşmalı yapı firmaları ile anlaşan bankalar, mevcut durumda %0,99 olan konut kredisi faiz oranını %0,79 ve %0,78 seviyelerine kadar indirebiliyor. Bu kampanyalar arasında vatandaşların en çok rağbet gösterdiği bankaların başında Vakıfbank yer alıyor. Öte yandan Türkiye İş Bankası da özel bankalar arasında müşterilerine anlaşmalı firmalardan konut kredisi kullanmaları durumunda %0,78 faiz oranı uyguluyor.

Cazip Faiz Oranları Konut Kredisi Kullanacakları Sevindirdi

Hayallerindeki eve kavuşmak için bankalardan konut kredisi kullanacak olan vatandaşlar, araştırmalarını tüm hızıyla sürdürürken Türkiye'de bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren özel ve kamu bankaları da müşterilerine kaçırılmayacak cazip fırsatlar sunmaya devam ediyor. Son olarak %0,79 ve %0,78 faiz oranları ile avantajlı konut kredisi kampanyaları hazırlayan bankalar, vatandaşların umut kapısı oldu.

Bilindiği üzere bankalardan kullanılan konut kredisinde satın alınacak evin teminat altına alınması şartı bulunuyor. Bu şartlar altında bankalardan verilen konut kredilerinin vadesi genel olarak sabit faiz oranları ile 5 ila 30 yıl arasında değişebiliyor. Özel bankalar arasında mevcut durumda en düşük konut kredisi faiz oranı uygulayan bankalar %1,17 faiz oranı ile Akbank ve Türkiye İş Bankası olarak öne çıkıyor. En yüksek konut kredisi faiz oranı ise %1,69 faiz oranını veren Denizbank.

%0,79 Faiz Oranlı Kredi Veren Bankalar

Konut kredisi ile ev satın alacak vatandaşların araştırmaları devam ederken en cazip faiz oranları uygulayan bankaların düzenledikleri kampanyalara da yoğun katılım olduğu görülüyor. İşte %0,79 faiz oranı ile en uygun konut kredisi veren bankalar...

Vakıfbank %0,79 Faiz Oranlı Sarı Panjur Konut Kredisi Kampanyası

Vakıfbank'ın anlaşmalı olduğu inşaat firmalarından satın alacağınız konutlar için ayda %0,79 faiz oranı ve 180 aya varan vade seçenekleri ile konut kredisi kullanabilirsiniz. Vakıfbank Sarı Panjur konut kredisi kampanyasına dahil olan firmaların da katkısı ile banka müşterilerine sunulan kampanyada %0,79 faiz oranı sadece anlaşmalı firmalardan alınacak yeni konut alımları için geçerlidir.

Türkiye İş Bankası %0,78 Faiz Oranlı Konut Kredisi

Kamu bankalarının yanı sıra ev alacak vatandaşlara umut olan özel bankalar da bulunuyor. Türkiye İş Bankası güncel konut kredisi kampanyası kapsamındaki anlaşmalı konut projeleri üzerinde konut kredisi faiz oranları %0,78 seviyesine kadar çekti. 600 Bin TL'ye kadar yeni konut kredisi kullanımlarında aylık %0,78 faiz oranından ve 120 aya varan vadelerden yararlanarak Türkiye İş Bankası'ndan konut kredisi kullanabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER