10.000 Lira 32 Günlük Mevduatta En Yüksek Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar Hangileri?

Bankaların müşterilerine sundukları mevduat faiz oranları her gün değişirken, pek çok banka uyguladığı kampanyalar ile Hoş Geldin Faizi veriyor. İşte 32 günlük en yüksek mevduat faizi veren bankalar…

10.000 Lira 32 Günlük Mevduatta En Yüksek Hoş Geldin Faizi Veren Bankalar Hangileri?

Türkiye’de faaliyetlerini sürdüren özel ve kamu bankaları müşterilerine cazip fırsatlar sunmak için hoş geldin faizli mevduat kampanyalarına devam ediyor. Vatandaşlar birikimlerini mevduat hesabına aktarmak istediklerinde kendilerine en yüksek faiz getirisi sağlayan bankaları tercih ediyor. Vadeli hesaplar en yüksek hoş geldin faizi kampanyaları ile daha fazla faiz getirisi sağlıyor. Bankalar arasında en yüksek mevduat faiz oranını müşterilerine sunan ve ilk defa banka müşterisi olacaklara hoş geldin faizi veren bankaların güncel mevduat faiz oranları vatandaşlar tarafından merak ediliyor. İşte 10 bin lira 32 günlük mevduatta en yüksek hoş geldin faizi veren bankalar listesi

Vakıfbank Hoş Geldin Faiz Oranı

Türkiye’nin üçüncü büyük kamu bankası olan Vakıfbank, müşterilerine hoş geldin faizi veren bankalar arasında yer alıyor. Bankanın kampanyasına göre hoş geldin faizi gecelik mevduat hesabında veriliyor. 32 günlük Vakıfbank mevduatlarında hoş geldin faizi uygulanmadığı belirtiliyor. Buna göre 32 günlük Vakıfbank mevduat faiz oranı yüzde 9,50 olarak belirlenmiştir.

Halkbank Hoş Geldin Faiz Oranı

Halkbank’ın da müşterilerine sunduğu hoş geldin faizi kampanyası bulunmamaktadır. Ancak 10 bin lirada Halkbank’ın 32 günlük mevduat faizi oranı yüzde 10,25 olarak belirlenmiştir.

Denizbank Hoş Geldin Faiz Oranı

Müşterilerine hoş geldin faizi veren bankalar arasında Denizbank yer almaktadır. Denizbank’ın hoş geldin faiz oranı yüzde 13’tür. 10 bin TL’de 32 günlük mevduat hesaplarında en yüksek hoş geldin faizi veren banka Denizbank olarak öne çıkmaktadır.

ING Bank Hoş Geldin Faiz Oranı

ING Bankın hoş geldin faiz oranı yüzde 12’dir. Eğer banka müşterisi Turuncu Ekstralı ise bu durumda uygulanan mevduat faizi yüzde 14 oranına çıkmaktadır. Tam 1 ay boyunca ING Bank’tan yüzde 14 mevduat faiz oranı ile birikimleri kazanca çevirmek mümkündür.

Alternatif Bank Hoş Geldin Faiz Oranı

10 bin TL’de 32 günlük mevduat hesabı için Alternatif Bank’ın uygulamış olduğu hoş geldin faiz oranı yüzde 13,25’tir. Alternatif Bank’ın VOV hesap açılışı sayesinde tanışma faizinden yararlanabilirsiniz.

Garanti BBVA Hoş Geldin Faiz Oranı

Müşteri memnuniyetine önem veren Garanti BBVA’nın hoş geldin faiz kampanyası devam etmektedir. Tanışma faizi olarak yeni müşterilere sunulan bu faiz oranı yüzde 12 olarak belirlenmiştir. 32 günlük vadeli hesaplar için Garanti BBVA’nın kampanyasına başvurabilirsiniz.

Fibabanka Hoş Geldin Faiz Oranı

Fibabanka hoş geldin faiz oranı yüzde 13,5’tir. Kiraz Hesap ile hoş geldin faizinden 30 gün boyunca yararlanmak mümkündür. 32 günlük mevduatlar için bankanın hoş geldin faizi kampanyası bulunmamaktadır.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 10:24
YORUM EKLE
banner99
SIRADAKİ HABER