2020 Yılında Gelir Belgesiz 10.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Maaş bordrosu gerekmeden kredi çekilebilen bankalar vatandaşlar tarafından merak edilmektedir. Peki 2020 yılında gelir belgesiz, maaş bordrosuz kredi veren bankalar listesi hangileridir?

2020 Yılında Gelir Belgesiz 10.000 TL Bireysel İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Maaş bordrosu gerekmeden kredi veren bankalar vatandaşların araştırdığı konular arasında yerini alıyor. Maaş bordrosu olmadan kredi veren bankalar gelir düzeyini ölçecek farklı türdeki belgeler istiyor. Öneğin maaş bordrosu talep etmeyen bir banka bunun yerine kişinin kira aldığına dair belge ile kredi verebiliyor.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Kimler Alabilir?

Kredi almak isteyen kişilerin öncelikli olarak 18 yaşını doldurmuş olması gerekmektedir. Kredi almak isteyen kişinin düzenli bir gelire sahip olması zorunludur. Kefil olarak eşini gösteren kişilerin eşinin de düzenli geliri olmalıdır. Bazı bankalar teminat olarak herhangi bir malın teminat olarak gösterilmesini istemektedir. Bütün kredi türleri bu şekilde alınamamaktadır.

Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Alınırken Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Kişinin maaş dışında diğer gelirlerini gösterir belge İkametgâh belgesi Nüfus cüzdanı ve fotokopisi Kişi tarafından ıslak imza ile onaylanmış kredi başvuru formu Tapu, araç ruhsatı, iş yeri ruhsatı ve banka hesap cüzdanı gibi belgeler

İş Bankası Maaş Bordrosu Olmadan Kredi Alma Şartları

İş bankasında kredi alabilmek için ilk olarak bankada hesabınızın bulunması gerekmektedir. Bunun yanı sıra son zamanlarda kredi almış olmamak gereklidir. İhtiyaç kredisi 1,05 faiz oranı ile sunulmakta olup 20.000 TL olan bir kredi 60 ay vade ile 477 TL olarak ödenmektedir. 24 ayda ise bu taksit 962 TL olmaktadır. Akbank Maaş Bordosu Olmadan Kredi Alma Şartları Akbanktan kredi alabilmek için belirli bir teminat gösterilmesi zorunludur. En çok 50 bin TL kredi alınabilirken bu tutar 12 ay vadede aylık 4.495 TL , 24 ay vadede aylık 2.406 TL,36 ay vadede aylık 1.736 TL ,48 ay vadede aylık 1.394 TL, 60 ay vadede aylık 1.192 TL taksit şeklinde ödenebilmektedir.

YÜKSEK TUTARLI İHTİYAÇ KREDİSİ Garanti Bankası tarafından açıklanan ihtiyaç kredisi kullanım şartlarına göre müşteriler 100 bin TL'ye kadar kredi kullanabilecekler. Acil kredi ihtiyacı bulunan vatandaşlar kredi kullanımlarını banka şubelerinden doğrudan yapabilecekler. Banka şubelerine saat 12.00 ile 17.00 arasında gidecek olan müşteriler kimlikleri ile 100 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilecekler. Buradan kimlikleri ile başvuruda bulunacak olan vatandaşların bankanın talep etmesi durumunda ek belge sunacaklar. 

Akbank Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi Başvurusu

Akbank ülkemizde son yıllarda en çok evraksız kredi veren bankaların başında yer almaktadır. Kredi başvurusu yaptığınız zaman online olarak bankaya gitmeden kredi kullandırımı yaptıkları için en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadırlar. TV ve İnternet üzerinden de sıkça reklamlarını gördüğümüz bu bankanın kredi başvurusu ve gelir belgesiz kredi kullanmak için banka müşterisi olmanız gerekmektedir. Banka müşterisi olmanız durumunda internet bankacılığı şifresi alarak 50.000 TL’ye kadar anında kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi başvurusu onay aldığında da bankaya gitmeden anında onay alabileceksiniz. Bu işlem sadece Akbank ihtiyaç kredisi başvuruları için geçerlidir.

kaynak: https://www.fuatcakmak.com.tr/gelir-belgesiz-kredi-veren-bankalar/

Güncelleme Tarihi: 07 Ağustos 2020, 10:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aydin Ertan
Aydin Ertan - 4 ay Önce

Merhaba .. Benim adım Aydın Ertan ve Türkiye'nin vatandaşı, "Kredi Finansmanı Evi" adında bir kredi şirketine teşekkür etmek istiyorum. Banka tarafından kredi almaktan birkaç kez reddedildikten sonra reklamlarını aldım çevrimiçi denemeye karar verdim, çünkü bana yardım edecek kimsem yok ve neyse ki, bazı kağıt işleri imzaladıktan ve gerekli prosedürleri tamamladıktan sonra kolayca kredi aldım ve tanıklığımı çevrimiçi olarak paylaşmaya karar verdim. Benim gibi aynı durum, her tünelin sonunda ışık olması ve sorunlarının çözümünü bulmaktan vazgeçmemesi umuduyla olabilir. Ayrıca, finansal desteğe ihtiyacınız varsa onlarla iletişime geçebilir ve ayrıca bilgilerini çevrimiçi ortamda nasıl edindiğinizi anlatabilirsiniz.

E-posta adresi: creditfinancierhome@gmail.com

SIRADAKİ HABER