24 Ay Vadeli Şubeye Gitmeden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ile 10.000 TL %1.25 Faiz Oranı Avantajı

Dijital bankacılığın en yeni hali CEPTETEB ile %1,25'ten başlayan cazip faiz oranlarından yararlanarak, kredi tahsis ücreti ödemeden tek tıkla kredi kullanabilirsiniz. İşte CEPTETEB güncel ihtiyaç kredisi kampanası detayları...

24 Ay Vadeli Şubeye Gitmeden CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ile 10.000 TL %1.25 Faiz Oranı Avantajı

Yerinizden kalmaya gerek duymadan, oturduğunuz yerden hesabınızda ihtiyaç kredisi görmek istiyorsanız CEPTETEB ihtiyaç kredisi kampanyasına hemen başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığı anda tek tıkla hesabınıza aktarılmaktadır. CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile hem kredi başvuru sürecinde hem de başvurunuz onaylandıktan sonra krediyi kullanmak istediğinizde banka şubesine gitmenize gerek yoktur. CEPTETEB veya TEB müşterisi değilseniz, hemen CEPTETEB hoş geldin faizli krediye başvurarak, yeni müşterilere özel %1,18 faiz oranından başlayan avantajlardan yararlanabilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Özellikleri

Henüz TEB yada CEPTETEB müşterisi değilseniz TEB kurumsal internet sitesi üzerinden CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan sonra CEPTETEB Destek Merkezi sizi arayıp, ziyaret için uygun olduğunuz gün ve yerde sizin için randevu oluşturacaktır. Bu sayede CEPTETEB Müşteri Danışmanları istediğiniz gün ve istediğiniz konuma sizin için gelir ve kredi işlemleriniz anında tamamlanır.

Mevcut durumda TEB ya da CEPTETEB müşterisi iseniz, ziyarete gerek kalmadan internet şubesi aracılığıyla CEPTETEB ihtiyaç kredisine anında başvurabilirsiniz. Kredi başvurusu onaylandığında şubeye gitmeye gerek kalmadan istediğiniz yerden istediğiniz  kadar krediyi kullanabilirsiniz. Bunun için CEPTETEB İnternet şubesi ya da mobil uygulamaya giriş yapmanız ve kredi türlerinden CEPTETEB ihtiyaç kredisini seçmeniz yeterlidir. Ayrıca şube kullanmadığınız için daha avantajlı faizlerden de yararlanabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisi kullanırken ödemeye 3 ay sonra başlamayı tercih edebilirsiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Kullanım Koşulları

 • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi'ne en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL olacak şekilde 3 aydan 60 aya varan vadelerle başvurabilirsiniz.
 • Aylık Akdi Faiz Oranı, Findeks Kredi Notu’na göre değişiklik göstermektedir.
 • CEPTETEB İhtiyaç Kredisi başvuruları 18-65 yaş aralığında yapılabilir.
 • CEPTETEB'den kullanacağınız İhtiyaç Kredisi'ni aylık eşit taksitler halinde geri ödeyebilirsiniz.
 • Başvuru sırasında kefil ya da teminat istenmez.
 • Kredi geri ödeme taksitlerini CEPTETEB İnternet Şubesi, CEPTETEB Mobil Şube, CEPTETEB Destek Merkezi ve TEB ATM'lerinden ödeyebilirsiniz.
 • Kredi kullanım anında, bankanın belirlediği güncel faiz oranlarından yararlanırsınız.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Kredi notu (Findeks) 1850 ve üzeri olan müşteriler için CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranları ve aylık taksit tutarı şu şekildedir:

 • Kredi tutarı: 10 bin TL
 • Kredi vadesi: 24 ay
 • Aylık akdi faiz oranı: %1,25
 • Aylık taksit tutarı: 499,24 TL
 • Tahsis Ücreti: Yok
 • Sigorta tutarı: 233,61 TL
 • Efektif yıllık faiz oranı / Yıllık maliyet oranı: %19,5620

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi ve CEPTETEB Hoş Geldin Faizli Kredi birer tüketici kredisi olup; 1.000 - 50.000 TL aralığındaki tutarlarda ve 3 - 60 ay aralığındaki vadelerde kullandırılabilmektedir.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Erol
Erol - 8 ay Önce

20000 tl kredi çekmek istiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

SIRADAKİ HABER