Acil Nakit Lazım Diyenlere Günde 8 TL'ye 10.000 TL Kredi TEB'de

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) müşterilerini sevindiren kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. TEB Pratik Kredi kampanyasından yararlanarak %1,18 faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanın, ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin. İşte kampanya detayları...

Acil Nakit Lazım Diyenlere Günde 8 TL'ye 10.000 TL Kredi TEB'de

Tüm bireysel müşterilerinin acil nakit ihtiyacında yanında olan TEB, müşterilerinin kullanımına sunduğu ihtiyaç kredisi ürünlerinde uyguladığı cazip faiz oranlarıyla da adından sıkça söz ettiriyor. Güncel olarak ülkemizde faaliyetlerini sürdüren tüm kamu ve özel bankaları arasında en uygun faiz oranı liderliğini elinde tutan TEB, cazip kampanyaları ile müşterilerinin acil nakit ihtiyacında finansman desteği olmaya devam ediyor. 

TEB Pratik Kredi %1.18 Oranlı İhtiyaç Kredisi Kampanyası

TEB'in müşterilerinin kullanımına sunduğu tüm kredi ürünlerinde olduğu gibi ihtiyaç kredisinde de en cazip faiz oranları uygulanmaya devam ediyor. İhtiyaç kredisi paketinde düzenlenen yeni kampanya ile acil nakit paraya ihtiyaç duyan müşteriler, TEB'in avantajlı kampanyalarından yararlanıyor. İhtiyaç kredisi faiz oranı %1.18 olarak hesaplandığı TEB Pratik Kredi kampanyası ile banka, ülkemizde faaliyet gösteren bankalar arasında müşterilerine en uygun ihtiyaç kredisi veren banka unvanını da taşımaya devam ediyor.

TEB Pratik Kredi kampanyasına başvuruda bulunarak %1.18 cazip faiz oranından yararlanarak anında kredi kullanmak isteyen müşterilerden birtakım şartları taşımaları talep ediliyor. Örneğin bu kampanyadan yararlanmak isteyen acil nakit paraya ihtiyaç duyan müşterilerin findeks yani kredi notunun en az 1850 puan olması şartı gözetiliyor. Dolayısıyla kredi notunuz 1850 puan veya üzerinde değilse TEB'in Pratik Kredi kampanyasında size özel uyguladığı faiz oranı değişiklik gösterebiliyor. Kişiye özel kredi notu belirlendiği için banka şubesine şahsen başvuruda bulunarak kredi faiz oranı hakkında bilgi sahibi olmanız tavsiye ediliyor.

TEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Müşterilerine ihtiyaç kredisi ürünleri sunan bankalar arasında en uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi veren banka olan TEB ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurular pek çok farklı kanal aracılığıyla yapılabiliyor. Acil nakit ihtiyacı olanlara özel %1.18 faiz oranından ihtiyaç kredisinin sunulduğu kampanyaya başvurular şu şekilde yapılabilir:

 • TEB kurumsal internet sitesi üzerinden,
 • CEPTETEB Mobil uygulaması üzerinden,
 • CEPTETEB internet şubesi aracılığıyla,
 • TEB telefon şubesi aracılığıyla,
 • TEB şubeleri aracılığıyla

Özel faiz oranlarıyla TEB Pratik ihtiyaç kredisine hemen başvuruda bulunabilir, başvuru cevabını anında cep telefonunuz aracılığıyla öğrenebilirsiniz. TEB pratik ihtiyaç kredisinde uygulanana %1.55 faiz oranı ile ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelememek için;

 • TC kimlik numaranızı yazın,
 • 4466'ya kısa mesaj (SMS) gönderin.

TEB İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

 • Kredi tutarı: 10 Bin TL
 • Kredi vadesi: 60 ay
 • Aylık akdi faiz oranı: %1,18
 • Aylık taksit tutarı: 248,48 TL
 • Kredi tahsis ücreti: 52,50 TL
 • Sigorta: 769,04 TL
 • Efektif yıllık faiz oranı / Yıllık maliyet oranı: %18,6644
Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 12:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kredi teklifi
Kredi teklifi - 6 ay Önce

İhtiyacı olan herkese samimi ve honset kişilere kredi sunuyoruz. 1000 ila 3.000.000 arasında değişen krediler verebiliriz. İstediğimiz miktar ne olursa olsun, yılda% 2 faiz oranımız bireyler arasında olduğumuzu bilerek daha uzun süre, yıl 20 yıl tabii ki kredi miktarına bağlı olarak. kredi başvurusu finansman ihtiyaçlarınız için bize ulaşın, biz emrinde. daha fazla bilgi için e-posta yoluyla bizimle irtibata geçmekten çekinmeyin: Gkfinancecompany513@gmail.com

Linda
Linda - 6 ay Önce

Merhaba,
Biz özel bir kredi kredi ve gayrimenkul ve her türlü iş finansmanı için bir işbirliği finansal vardır. Ayrıca Devlet Onayı ile bireylere, Firmalara ve işbirliği organlarına Krediler sunuyoruz. Şirketimiz İngiltere merkezli meşru bir çevrimiçi finans kurumudur ve çeşitli ülkelerde şubeleri vardır ve normal uzun prosedürler olmadan finansal yardım sağlamayı taahhüt ediyoruz, yani kredi vermeden önce teminat ve arka plan kontrolleri gerektirmiyoruz. Şirket,% 3 faiz oranı oranında kredi sunmaktadır.

E-posta (mrslindarobertloanfirm@outlook.com)

https://mrslindarobertloan.wixsite.com/website

Derek Douglas
Derek Douglas - 6 ay Önce

Merhaba,

Memnuniyetiniz için rahat bir krediye mi ihtiyacınız var? Yerli ve yabancı borçlulara% 3'lük uygun faizli kredi sunuyoruz. Sertifikalı, güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik, birlikte çalışıyoruz. en fazla 2 ila 50 yıl arasında uzun vadeli kredi veriyoruz.

Borç ödemek, bir iş kurmak veya başka bir nedenle doğrudan, kolay ve uygun fiyatlı bir krediye mi ihtiyacınız var? Öyleyse, kredi talebiniz için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bu teklif ciddi insanlar içindir.

İlgileniyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin:

E-posta: easyloanfirm2020@gmail.com
WhatsApp: +15125961871

Sertifikamız var,
güvenilir, güvenilir, verimli, hızlı ve dinamik.

Saygılarımla,
Derek Douglas
easyloanfirm2020@gmail.com% 3 Basit ve uygun fiyatlı kredi teklifi

SIRADAKİ HABER