Emekliye En Yüksek Promosyon Veren Banka Hangisi? 1100 TL Promosyon Nasıl Alınır?

Son dönemde bankalar arasında kredi faiz oranlarında kıyasıya rekabet devam ederken, yeni müşteri kazanmak isteyen bankaların emekli maaş promosyon kampanyaları da vatandaşlardan yoğun talep görüyor. İşte detaylar...

Emekliye En Yüksek Promosyon Veren Banka Hangisi? 1100 TL Promosyon Nasıl Alınır?

Bankalar arasındaki emekli maaş müşterisi yarışı, vatandaşlara yarıyor. Emeklileri diğer bankalara kaptırmadan kendi müşterisi yapmak isteyen bankalar, kampanyalarıyla 1100 TL'ye kadar promosyon vermeye başladı. Emekli vatandaşlar bankalarla yapacakları maaş müşterisi anlaşmaları için hangi bankanın daha fazla promosyon sunduğunu araştırmaya devam ediyor. Emekli promosyon ücretinin en yüksek olduğu bankalar, emekli vatandaşların bir numaralı tercihleri olurken, özel bankalar da devlet bankalarındaki emekli maaş müşterilerini kazanabilmek için kampanyalarda telaffuz edilen rakamları ciddi seviyelere çıkarmaya başladı.

Maaş Müşterisi Olan Emekliye Promosyon Kampanyaları

Bankalar arasında adeta yarışa dönen promosyon kampanyaları hakkında en çok merak edilen bilgilere haberimiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Emekli promosyon ödemeleri vatandaşların banka tercihini etkileyen bir unsur olarak görüldüğü için bankalar maaş müşterisi yapmak istedikleri emeklilere ciddi rakamlarda promosyon teklifleri sunmaya devam ediyor.

Son dönemde emekli vatandaşların en çok araştırdığı konular arasında kendine yer bulan emekli maaş müşterisi promosyon kampanyaları, 1100 TL'ye kadar yükseldi. Özel bankalar, kamu bankalarının elindeki maaş müşterilerini kendi saflarına çekebilmek için daha yüksek promosyonlar vermeye başladı. İşte bankaların emekli maaşı müşterilerine sundukları güncel promosyon ödemeleri...

En Yüksek Promosyon Ödemesini TEB Veriyor

Türkiye Ekonomi Bankası  1000 TL emekli promosyonunun yanı sıra 100 TL de arkadaşını getir kampanyasıyla birlikte emekli vatandaşlara toplamda 1100 TL ödeme yapıyor. En fazla 10 arkadaşını getirme imkanının bulunduğu 1000 TL ek gelir rakamı bankalar arasında zirvede yer alıyor.

Tüm bankalar 2020 yılında da emekli maaşı promosyon kampanyalarını vatandaşlara duyurmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dönemde pek çok banka 300 TL olan promosyon ödemelerini bu yıl itibarıyla 500 TL'ye çıkarırken vatandaşlar gerekli şartları yerine getirdiği takdirde en fazla 1100 TL alabiliyor.

Emekli Promosyonu Nedir, Nasıl Alınır?

Emekli maaşlarını banka aracılığıyla alan vatandaşları yakından ilgilendiren promosyon, söz konusu emekli maaşlarını anlaştıkları bankadan üç yıl alma şartıyla yalnızca bir kereliğine mahsus olarak emeklilere verilen ödemeler arasında yer alıyor. Emekli maaşının yüksek olması bankalar tarafından emekliye verilen promosyon tutarında da etkili oluyor. Çünkü bankalar düşük maaşlara düşük promosyon sunuyor. Öte yandan emekli vatandaşlar bankalar ile yapacakları 1 yıllık, 2 yıllık veya 3 yıllık emekli maaşı alma şartlarına göre de birbirinden farklı promosyon ücretlerinden yararlanabiliyor.

Ziraat Bankası promosyon ödemeleri de emekli vatandaşların en çok merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Ziraat Bankası maaşı 1000 ile 2000 TL arasında olan emeklilere 375 TL, 2000 ile 3000 TL arası olan emeklilere ise 450 TL promosyon veriyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER