En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

İhtiyaçlarını gidermek adına bankalara başvurarak; kredi seçeneklerinden yararlanmak isteyen kişilerin; ihtiyaç kredilerini en uygun faiz oranlarıyla

En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar
İhtiyaçlarını gidermek adına bankalara başvurarak; kredi seçeneklerinden yararlanmak isteyen kişilerin; ihtiyaç kredilerini en uygun faiz oranlarıyla sağlayan bankalara yöneleceklerdir. Kredi faiz oranlarının devamlı olarak farklılık göstermesi ile beraber bankaların var olan kampanyalarını takip edecek olan kullanıcıların aradıkları kriterlere sahip ihtiyaç kredisini temin edebilme imkanları bulunabilecektir. Bu bankalarla kurulacak olan iletişim sonrasında kredi başvuruları gerçekleştirilecektir. Gerçekleştirilen kredi başvuruları sonrasında da olumlu ya da olumsuz dönüşler bankalar tarafından müşterilerine iletilecek ve bu konudaki ilerleyiş bu şekilde kendini gösterecektir. Kredi çekme amacı güdecek olan tüm tüketicilerin isteklerini karşılayabilecek kredi seçeneklerini karşılaştırma konusunda bazı web siteleri destek verebilecektir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisi seçenekleri; 20.000 TL’ye kadar verilebilmektedir. Bu kredilere faiz indirimleri uygulanabilmekte olup; 12, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleriyle sağlanabilecektir. %1.20 faiz oranıyla en cazip teklifi sunan İş Bankası; en fazla rağbet gören bankalar arasında sayılabiliyor. Aynı zamanda da kredi alım aşamasında da 100 TL masraf almasıyla da bilinen kredi seçeneğini müşterilerine sunuyor.

Enpara

İnternet şubesi sayesinde kredi olanaklarını ortaya koyan Finansbank uygulaması Enpara; masrafsız ihtiyaç kredisini aylık %1.35 faiz oranıyla sunabilmektedir. Aynı zamanda da söz konusu kredi seçeneklerini 48 ay vadeye kadar sunabilmesi bakımından da gerekli seçenekleri ortaya koyabilmektedir. Aynı zamanda da kredi seçeneklerinde herhangi bir sigorta hizmetini de zorunlu olarak göstermiyor.

Garanti Bankası

Garanti Bankası ihtiyaç kredisi seçeneklerinde 48 ay vadeye kadar hizmet verebilmesiyle bilinmektedir. Aynı zamanda da Garanti Bankası’nın belirlediği faiz oranı olarak da %1.37, müşterilerin karşısına çıkmaktadır. Aynı zamanda da 100 TL dosya masrafı gibi bir maliyeti de kullanıcılara sunmaktadır.

ING Bank

ING Bank da diğer bankalar gibi ihtiyaç kredisi olanaklarını sunabilmesiyle bilinmektedir. 20.000 TL kredi almak isteyen ve ING Bank şubelerine gerekli başvuruları gerçekleştiren müşterilerin %1.49 oranındaki faiz imkanlarıyla karşı karşıya kaldıkları da gözlemlenebilecektir. 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi olanaklarını sunan ING Bank, aynı zamanda da dosya masrafı için de 100 TL talep ediyor.

TEB

CEPTETEB mobil bankacılık seçeneklerini sunabilme konusunda etkin bir banka olan TEB; söz konusu ihtiyaç kredisi seçeneklerini bu şekilde müşterilerine sunabilmektedir. 20.000 TL gibi bir meblağı 48 ay vadeyle kullanıcılara sağlayan TEB; aynı zamanda da faiz oranı olarak da %1.50 unsurunu müşterilerine sağlayan bir hizmet ortaya koyabiliyor.

Burgan Bank

20.000 TL ihtiyaç kredisi almak adına Burgan Bank’a başvuru yapmayı planlayan müşterilerin; 48 aya kadar kredi ödemelerini gerçekleştirmelerine dayalı olarak vade imkanı sunulabiliyor. 48 ay vadeli ihtiyaç kredisi olanaklarını sunan Burgan Bank; %1.37 oranındaki faiz rakamlarıyla da müşterilere fazlasıyla cazip olarak gelebiliyor.

İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İhtiyaç kredilerine başvurmak adına girişimleri bulunan ve hangi bankayla çalışacağına da karar veren müşterilerin sadece kimlik bilgileriyle bu başvuruları hayata geçirebilmeleri söz konusu olacaktır. Tüm bu işlemler mobil bankacılık, internet şubeleri ya da bankanın herhangi bir hizmet noktasından faal olarak gerçekleştirilebilecektir. Herhangi bir bankanın ihtiyaç kredilerine dair başvuru sürecinde istedikleri belgeler sadece kimlik bilgilerinden ibaret olacaktır. Aynı zamanda da yapılacak olan başvurular sonrasında bankaların yaptığı değerlendirme sonrasında; ihtiyaç kredisini kullanıp kullanmayacaklarına dair bildirimler; en kısa süre içerisinde gerçekleştirilecektir. Geri dönüş esnasında bankaların kredi notları ve kredi talep eden kişilerin mal varlıklarına dair bir inceleme de an be an gerçekleştirilecektir.
Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2019, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER