Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Kampanyası

Teknolojik ürün ihtiyaçlarını ertelemeden uygun faiz oranlı cazip krediler ile karşılamak isteyenlere özel Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Kampanyası
Teknolojik ürün ihtiyaçlarını ertelemeden uygun faiz oranlı cazip krediler ile karşılamak isteyenlere özel Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi kampanyası tüm hızıyla devam ediyor! Teknolojiye ulaşmak için daha fazla beklemeye son veren Fibabanka, bireysel ihtiyaç kredileri arasında düzenlediği Vatan Bilgisayar ihtiyaç kredisi ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Bu kredi kampanyası kapsamında Türkiye'nin her yerindeki Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız ürün alışverişlerinizde kredi fırsatından yararlanabilir, taksitli alışverişin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.Fibabanka'nın müşteri memnuniyeti odaklı bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları arasında yer alan Vatan Bilgisayar kampanyası yoğun talep gördüğü için müşterilerin kullanımına sunulmaya devam etmektedir. Fibabanka müşterilerinin tüm teknolojik alet ve aygıtlarda ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaları için Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacakları alışverişlerde finansal destek sunmaktadır. Vatan Bilgisayar mağazalarında alışveriş keyfini doya doya çıkarmak için Fibabanka'nın Vatan Bilgisayar ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar İhtiyaç Kredisi Özellikleri


Teknoloji ihtiyaçlarını daha fazla ertelemeden hemen karşılamak isteyen müşteriler, Fibabanka aracılığıyla kullanacakları Vatan Bilgisayar ihtiyaç kredisi sayesinde bu mağazalarda yapacakları tüm teknolojik alışverişlerde hızlı, kolay ve ekonomik sonuçlara ulaşabilmektedir. Kredi kampanyasının yanı sıra Vatan Bilgisayar mağazalarından yapacağınız elektronik alışverişlerinizde 6 ay, 10 ay ve 12 ay taksitli faizsiz kredi fırsatlarından hemen yararlanmak için Fibabanka şubelerinden ya da kısa mesaj yöntemiyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Fibabanka'nın müşteriler tarafından yoğun talep gören Vatan Bilgisayar ihtiyaç kredisi kampanyasında şu özellikler öne çıkmaktadır:

 • Türkiye'nin her yerindeki Vatan Bilgisayar mağazalarından akıllı telefon alımlarına 3.500 TL tutarına kadar 12 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerinden hemen faydalanabilirisiniz.

 • Akıllı telefon satın alımlarında 3.500 TL üzeri tutarlar için geçerli 6 ay taksitli faizsiz kredi seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

 • Vatan Bilgisayar mağazalarından laptop, masaüstü bilgisayar ve tablet alımları 6 ay taksit ile sınırlıdır.


Fibabanka Vatan Bilgisayar İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Fibabanka'nın teknoloji alışverişlerinde sunduğu kolaylıklardan ve Vatan Bilgisayar kredisinden faydalanmak isteyen müşterilere pek çok farklı başvuru kanalı sunulmaktadır. Bunlar arasına size en yakın Fibabanka şubesine giderek ilgili kredi türüne başvuruda bulunabilir ya da şu kanalları kullanarak şubeye gitmenize gerek kalmadan Vatan Bilgisayar ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz:

 • Fibabanka kurumsal internet sitesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu

 • Kısa mesaj aracılığıyla ihtiyaç kredisi başvurusu


Kısa mesaj yoluyla Vatan Bilgisayar ihtiyaç kredisine başvuruda bulunmak için akıllı telefonunuzun kısa mesajlar bölümünden VATAN yazın bir boşluk bıraktıktan sonra T.C. Kimlik numaranızı yazın ve 3422'ye kısa mesaj (SMS) gönderin. Banka tarafından SMS onayını aldıktan sonra herhangi bir Vatan Bilgisayar mağazasına giderek seçili markalar arasından dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Bunun dışında ilgili kredi ile alakalı olsun ya da olmasın tüm ürün ve hizmetler ile ilgili sorularınız için 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı üzerinden yetkililere ulaşabilirsiniz. Kullandığınız kredi taksit ödemelerinizi, İnternet Bankacılığı, 444 88 88 Fibabanka Telefon Bankacılığı, Fibabanka şubeleri üzerinden veya kredi hesabınıza para transferi yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Fibabanka Vatan Bilgisayar Kredisi Hesaplama


Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi hesaplama işlemleri için Vatan Bilgisayar mağazalarından 5.000 TL tutarında laptop aldığınızda, Fibabanka'dan 5.000 TL ihtiyaç kredisi kullanmanız durumunda şu şekilde hesaplama tablosu ile karşılaşılmaktadır:

 • Kredi tutarı 5.000 TL

 • Vade sayısı: 6 Ay (Sınırlandırılmıştır.)

 • Uygulanan aylık faiz oranı: %1,29

 • Geri ödenmesi gereken aylık taksit tutarı: 879,06 TL

 • Geri ödenecek toplam tutar: 5.274,37 TL

 • Dosya masrafı: 26,25 TL (Vergiler Dahil)

 • Yıllık Toplam Faiz Maliyet Oranı: % 22,4619

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 11:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER