Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (60 aya kadar vadeli)

  Güncel kredi kampanyaları göz önünde bulundurulduğunda, bankaların kolay bir şekilde, son derece hızlı bir süreçte kredileri değerlendird

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar (60 aya kadar vadeli)
 

Güncel kredi kampanyaları göz önünde bulundurulduğunda, bankaların kolay bir şekilde, son derece hızlı bir süreçte kredileri değerlendirdiğini görüyoruz. Öyle ki, Aktif Bank gelir belgesiz kredi, TEB gelir belgesiz kredi, Enpara gelir belgesiz kredi ve Ziraat Bankası gelir belgesiz kredi ürünleri bu şekilde hızlıca başvuruya imkan sunuyor. Ayrıca onaylanan kredi başvuruları müşterinin banka hesabına anında aktarılıyor.  Böylelikle nakde ihtiyaç duyulduğu her an nakit ihtiyacı karşılanabiliyor. Yazımızın devamında 60 aya kadar vade seçeneği sunan, kolay kredi başvurusu imkanı tanıyan bankalara ve bu bankaların örnek maliyet hesabında değineceğiz.

Aktif Bank Gelir Belgesiz Kredi - 5.000 TL, 24 Ay Örnek Maliyet Hesabı


Şubede sıra beklemeden, herhangi bir belgeye ihtiyaç duymadan başvuru yapabileceğiniz kredi ürünlerinden birisi de Aktif Bank gelir belgesiz kredi kampanyasıdır. Bu kredi kampanyasından hem Aktif Bank müşterileri, hem de müşteri olmayanlar yararlanabilir.  Kredi sicili temiz olan, yasal takip süresine girmemiş, 18 yaşını doldurmuş her banka kullanıcısı krediye başvuruda bulunabilir. İhtiyaç kredilerinde vade sayısı maksimum 60 ay olarak belirlenmiştir. Aktifbank.com.tr adresi üzerinden "Bireysel" sayfasını ve "N Kolay Krediler" sekmesini, ardından "İnternetten Anında Kredi" bölümü ziyaret ederek hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Aktif Bank internetten anında kredi ürünü için 5.000 TL ve 24 ay vadeli örnek kredi maliyet hesabı şu şekildedir:

"Aylık 291,05 TL geri ödeme miktarı, %2,39 aylık akdi faiz oranı, %41,15 efektif yıllık faiz oranı ve 6.985,20 TL toplam geri ödeme miktarı" şeklinde örnek maliyet hesabı uygulanır.


TEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi - 5.000 TL, 24 Ay Örnek Maliyet Hesabı


En az 1.000 TL'lik, en çok 50.000 TL'lik nakdi ihtiyaçlarınız için TEB gelir belgesiz, online kredi özelliği taşıyan CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu kredi kapsamında 3 ay ile 60  ay vade arasında herhangi bir vade aralığı seçilebilir. Başvuruları, müşterinin kredi notu göz önünde bulundurularak değerlendirilen CEPTETEB gelir belgesiz kredi ürününde 5.000 TL ve 24 ay vade ile karşılaşabileceğiniz örnek maliyet hesabı şu şekildedir.

"Aylık 263,40 TL geri ödeme miktarı, %1,64 aylık akdi faiz oranı, %26,34 efektif yıllık faiz oranı ve 6.321,56 TL toplam geri ödeme miktarı" şeklinde örnek maliyet hesabı uygulanır.

TEB, müşterileri için onay sürecini oldukça kısa tutmaktadır. Başvuruları takiben, en çok 5-10 dakika içerisinde kredi değerlendirme sonucu başvuru sahibine bildirilir. Onaylanan krediler, mevcut TEB hesabına anında aktarılır.

Enpara Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi 5.000 TL, 24 Ay Örnek Maliyet Hesabı


EFT ve havale gibi ücret politikaları ile müşterilerini sıkmayan Enpara, ihtiyaç kredisi ürününde de aynı politikayı izliyor. Birçok bankanın talep ettiği kredi tahsis ücreti gibi ekstra maliyet çıkarmıyor. 18 yaşını doldurmuş banka kullanıcıları bu krediden yararlanabiliyor. Kredilerin değerlendirilmesi, mevcut güncel kredi notu dikkate alınarak yapılır. 60 aya kadar vade seçeneği ile geniş bir ödeme planı sunan Enpara, düşük faizli kredi veren bankalar listemizde kendisine yer buluyor. Enpara ihtiyaç kredisi kapsamında 5.000 TL ve 24 ay vade ile karşılaşılacak örnek kredi maliyet hesabı şu şekilde olacaktır:

"Aylık 263,76 TL geri ödeme miktarı, %1,65 aylık akdi faiz oranı, %26,52 efektif yıllık faiz oranı ve 6.330,20 TL toplam geri ödeme miktarı" şeklinde örnek maliyet hesabı uygulanır.

 
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 09:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER