Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Emeklilerin büyük bir merakla beklediği ocak zammı yaklaşırken, emekli promosyonları da yakından takip ediliyor. Bankaların emeklilere verdikleri promosyon ödemeleri 1100 TL'yi buluyor. İşte detaylar...

Hangi Banka Emekliye Ne Kadar Promosyon Veriyor?

Bankalar emekli müşterilerine özel birbirinden farklı kampanyalar düzenleyerek sık sık gündeme gelmeye devam ediyor. Milyonlarca SSK ve Bağkur emeklisi için ocak ayı zammı gündemin en önemli konularından biriyken, emekli promosyonları emekli vatandaşların en çok konuştuğu konular arasında yer alıyor. Bankalar, düzenledikleri kampanyalar ile 100 TL'ye kadar promosyon imkanı sunmalarının yanı sıra emekli müşterilerine, bankaya kazandırdıkları yeni kişiler için de ek ödemeler yapılıyor. Bu kampanyalar kapsamında emekli maaşlarını bankadan alan emekliler 1100 TL'ye varan ödemeleri cebe indirebiliyor. Peki hangi banka emeli müşterilerine ne kadar promosyon ödemesi yapıyor? Emekli vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında bulunan bankaların emekli promosyon ödeme tutarları ile ilgili tüm detaylar haberimizde yer alıyor.

Bankalardan Emekli Müşterilerine Özel Promosyon Ödemesi

Bankalar, emekli müşterilerini bünyesinde tutmak ve bankalar arasındaki rekabette öne çıkmak adına emekli müşterilerine çok cazip kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bankasını seçip "3 yıl boyunca maaşımı sizden alacağım" taahhüdünü veren emekliler, bin liraya varan promosyona kavuşurken, kimi bankalar da emekli müşteri kazandıran kişilere ek ödemeler yapıyor. İşte Türkiye bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren özel ve kamu bankalarının emekli müşterilerine özel düzenlediği promosyon kampanyaları...

1. Akbank

Akbank emekli müşterilerine 450 liraya varan promosyon ödemesi yapıyor. Bunun yanı sıra tüm ATM'lerden ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar sunuyor. Emekli maaşını Akbank'tan alan müşteriler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

2. Şekerbank

Bünyesindeki emekli müşterilerine özel düzenlediği promosyon kampanyası kapsamında 450 lira ödeme yapıyor. Bunun yanı sıra 2 otomatik ödeme talimatına 150 TL ek nakit veriyor. Ayrıca emekli müşteri bulanlar 150 TL ek promosyon alıyor.

3. Denizbank

Emekli müşterilerine 450 TL promosyon ödemesi yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da ek olarak 100 TL ödeme yapıyor. Denizbank emekli müşterileri, kendilerine özel düşük faizli kredi gibi kampanyalardan yararlanabiliyor.

4. Fibabanka

Emekli müşterilerine promosyon ödemesini, müşterinin maaşına göre yapıyor. Bu kampanya kapsamında emekli promosyon ödemeleri 330, 415 ve 500 lira gibi farklı tutarlarda yapılıyor.

5. ING

Emekliler 450 liraya varan promosyon ödemesine ek olarak 2 otomatik fatura talimatı vererek 250, ING Mobil kullanarak da 50 lira ek nakit promosyon kazanıyor.

6. İş Bankası

Emekli müşterilerine 450 liraya varan ödeme yapıyor. İş Bankası emekli müşterilerinden Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

7. TEB

En az 2 otomatik fatura talimatı veren yeni emeklilere özel maaşına göre 850, 925 veya 1000 TL tutarında emekli promosyon ödemesi yapıyor. Emekli yakınını banka müşterisi yapanlara da 100 TL ödeme yapıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER