ICBC Turkey 120 Ay Taksitle Yeni Evim Kredisi Kampanyası

Çin'in dünya markası bankalarından ICBC, Türkiye bankacılık sektörüne hızlı bir giriş yapmasının ardından müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermek için uygun faiz oranlı ve zengin vade seçenekli konut kredisi kampanyaları düzenlemeye devam etmektedir.

ICBC Turkey 120 Ay Taksitle Yeni Evim Kredisi Kampanyası
Tüm bankaların konut kredisi olarak adlandırdıkları kredi türüne ICBC Turkey'de "Yeni Evim Kredisi" denmektedir. Müşterilerinin "Yeni Evim Benim Evim" demeleri için uygun faiz oranları ve vade seçenekleri sunan ICBC Turkey aynı zamanda esnek kredi geri ödemeleriyle de cazip fırsatlar sağlamaktadır. ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi kampanyasına hemen başvuruda bulunmak için bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini anında başlatabilirsiniz.


ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi Özellikleri • Yeni Evim Kredisi kampanyasında konutlar, ekspertiz değerinin %80'ine kadar kredilendirilebilmektedir.

 • Kampanya dahilinde 120 aya varan vade seçeneklerinden dilediğinizi kullanabilirsiniz.

 • Teminat olarak satın alınacak konut üzerine gayrimenkul ipoteği gösterebilirsiniz.

 • Yeni Evim Kredisi kampanyasında kredi geri ödeme planını kendi bütçe durumunuza göre oluşturabilir, esnek ödeme seçeneklerinden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

 • ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi kampanyası dahilinde bankamızdan konut kredisi kullanan tüm müşterilerimize kredi vadesi boyunca "Hayat Sigortası" yaptırılmaktadır.

 • Konut kredisi almış tüketici, erken ödeme ya da kredi kapama yaptığı durumlarda erken ödeme ücreti alınacaktır.


ICBC Turkey Yeni Evim Konut Kredisi Örnek Hesaplama Tablosu


Bireysel kredi hesaplama aracı ile ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi kampanyasında kullanmak istediğiniz kredi tutarına göre uygun faiz oranlarını ve kredi geri ödeme taksit tutarlarını hesaplayabilir ve buna göre bütçenize en uygun seçenekleri tercih edebilirsiniz. ICBC Turkey kampanyalı yeni evim kredisi türünde 100.000 TL konut kredisi kullanımında 120 ay vade seçeneğinde şu şekilde bir geri ödeme tablosu ortaya çıkmaktadır:

 • Aylık Taksit Tutarı: 1.680,12 TL

 • Alınacak Tahmini Masraf: 1.461,74 TL

 • Aylık Faiz Oranı: % 1,34

 • Yıllık Maliyet Oranı: % 17,7814


ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi kampanyasında alınacak tahmini masraf tutarı vergiler dahil yaklaşık olarak hesaplanmıştır. Masraflar arasında yer alan ekspertiz ücreti, ipotek tesis ücreti ve kredi tahsis ücreti (kredi tutarının %0.5'i) bulunmaktadır. Ekspertiz ücreti, kredi ve kredi konusu konutun lokasyonu ve metrekaresine göre değişkenlik gösterebileceğinden yaklaşık olarak hesaplanmıştır. Hayat sigortasında da yaş ve kredi tutarı belirleyici olduğu için bu hesaplamaya dahil edilmemiştir.

ICBC Turkey Yeni Evim Kredisi Kampanyası İçin Gerekli Belgeler


ICBC Turkey konut kredisi kampanyasından yararlanabilmek için başvurunuzun onaylanması sırasında bankaya ibraz etmeniz gereken belgeler şunlardır:

 • Konut kredisine başvuru sahibinin ve kefilin, nüfus cüzdanı,

 • Gelir belgesi, ücretli çalışanlar için; son aya ait maaş bordrosunun fotokopisi veya ücret yazısı ve firma imza sirküleri ,

 • Serbest meslek sahipleri için; vergi levhası, ticaret sicil gazetesi, güncel mizan, karşılaştırmalı bilanço ve gelir tabloları,

 • Emekliler için; emekli tanıtım kartı ve banka hesap özeti,

 • Kira geliri elde edenler için; tapu fotokopisi ve kira sözleşmesi.


Tüm bu başvuru belgelerinin yanı sıra ICBC Turkey konut kredisi ile satın alınacak konutun; kat mülkiyeti tapusu ya da kat irtifakı tapusu ve yapı kullanım izin belgesi, inşaat ruhsatının fotokopileri gibi evraklara da ihtiyaç duyulmaktadır.

ICBC Turkey Yeni Evim Konut Kredisi detaylarına bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Konut kredisinden yararlanabilmek için satın almak istediğiniz eve karar verdikten sonra, kredi sırasında başvuru sırasında talep ettiğimiz  belgeler ile şubelerimize uğramanız gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2019, 09:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER