İş Bankası Günde 8 TL'ye 7.000 TL Faizi Düşük, En Uygun Maliyetle Kredi Veriyor

Türkiye İş Bankası, acil nakit ihtiyacı duyan müşterilerine cazip faiz oranlarıyla kredi kullanım imkanı sunmaya devam ediyor. Günde 8 TL ödeyerek 7 bin TL kredi fırsatından yararlanmak için bilinmesi gereken tüm detaylar haberimizde...

İş Bankası Günde 8 TL'ye 7.000 TL Faizi Düşük, En Uygun Maliyetle Kredi Veriyor

Bankacılık sektöründe en fazla müşteriye sahip bankalardan biri olan Türkiye İş Bankası, tüm kredi ürünlerinde olduğu gibi ihtiyaç kredisi ürünlerinde de müşteri memnuniyeti sağlayan cazip kampanyalara imza atmaya devam ediyor. Acil nakit paraya sıkışanların imdadına yetişen İş Bankası %1,20 faiz oranı uyguladığı ihtiyaç kredisi kampanyası ile günde yalnızca 8 TL'ye 7 bin TL kredi kullanım imkanı  sağlıyor. Bunun yanı sıra günde 10 TL'ye 8 bin 500 TL ve günde 12 TL'ye 10 bin TL kredi kampanyalarına da yoğun talep gösteriliyor. İşte Türkiye İş Bankası'nın cazip faiz oranlı ve vade seçenekli ihtiyaç kredisi kampanyaları detayları...

Günde 8 TL'ye 7 Bin TL İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Müşterilerine her fırsatta en cazip faiz oranları ve vade seçenekleri ile en avantajlı kredi kullanım imkanı sunan Türkiye İş Bankası, konut ve taşıt kredilerinin yanı sıra acil nakit para ihtiyacı duyan müşterilerinin de imdadına yetişmeyi başarıyor. İş Bankası günde 8 TL ödemeye tamı tamına 7 bin TL'lik kredi kullanma imkanı sunuyor. İş Bankası tüm tutar ve vade seçeneklerinde sabit kredi faiz oranı olan %1,20 oranını uyguluyor. Bunun yanı sıra müşterilerden kredi kullanımlarında 200 TL tutarında kredi tahsis ücreti talep eden İş Bankası bunların dışında müşterilerinden herhangi bir ücret veya masraf talep etmiyor.

Toplam geri ödeme tutarlarına da sigorta primleri dahil edilmediği kampanyada sadece 12 ay vadeye kadar 5 bin TL kredide masraf alınmıyor. İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına başvurularak kullanılan 5 bin TL tutarındaki kredinin 12 ay vade seçeneğinde aylık taksiti 457 liraya tekabül ediyor. Yine bu tutarda krediyi 24 ay vade seçeneğinden yararlanıp kullanmak isteyenler ayda 248 TL, 38 ay vade seçeneği ile kullanmak isteyen müşteriler ise ayda 178 TL taksit ödüyır.

Günde 8 TL ödeyerek 7 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisine sahip olabileceğiniz İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasında ayda 250 TL ödemenizi 36 vade ile yaptığınızda kredinin toplam geri ödeme tutarı 9 bin 219 TL oluyor.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Günde 10 TL ödeme yaparım derseniz 8 bin 500 TL'ye kadar kredi kullanabileceğiniz İş Bankası ihtiyaç kredisine başvurmak için bankanın kurumsal web sitesi üzerindeki başvuru formunu doldurmanız ve bunun üzerine cep telefonunuza gelecek ön onay bildirimi ile birlikte size en yakın İş Bankası şubesine müracaat etmeniz yeterlidir. İş Bankası'nın kredi başvurusunda gelir belgesi ve kefil talep etme hakkı bulunmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2019, 12:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER