İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme ve Başvuru Kanalları

Türkiye'de milyonlarca müşterisi bulunan büyük bankalar arasında yer alan İş Bankası'nın Maximum ve Maximiles kredi kartlarına başvuruda bulunmak için izlenmesi gereken yollar ve başvuru sonucu öğrenme kanalları haberimizde yer alıyor.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme ve Başvuru Kanalları

Bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren ve en büyük özel bankalar arasında yer alan İş Bankası kredi kartlarına tüketicilerin büyük ilgisi devam ediyor. Maximum ve Maximiles olarak iki farklı kategoride müşterilerinin kullanımına sunulan İş bankası kredi kartlarına başvuruda bulunmak için kullanılabilecek yöntemler şunlardan oluşuyor:

  • İş Bankası internet bankacılığı şubesi üzerinden kredi kartı başvurusu,
  • İş Bankası SMS ile kredi kartı başvurusu,
  • İşCep mobil uygulaması üzerinden kredi kartı başvurusu,
  • Müşteri hizmetleri üzerinden kredi kartı başvurusu

Maximum Kredi Kartına İnternetten Başvuru Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası kurumsal internet sitesi üzerinden Maximum kredi kartına kolay bir şekilde başvuru yapılabilir. Bankanın sitesine girdikten sonra bireysel menüsü üzerinden kredi kartları bağlantısına tıklayarak karşınıza çıkan forumu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra Maximum kredi kartına internet üzerinden çok kolay bir şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru formunda sizden talep edilen ve sizin doğru bir şekilde ilgili alanlara yazmanız gereken bilgiler şunlardır:

  • Başvuru sahibinin T.C. kimlik numarası,
  • Başvuru sahibinin cep telefonu numarası,
  • Başvuru sahibinin aylık ortalama gelir bilgisi

Kredi kartı limitinin belirlenmesinde başvuru sahibinin gelir bilgisi önemli rol oynamaktadır. Bu yüzden Maximum kredi kartı başvurunuzda bordrolu maaşınızın yanı sıra kira ve benzeri alternatif gelirleriniz varsa bunları da göz önünde bulundurarak gelir tutarını yazmanız faydalı olacaktır. Bilgiler ilgili alanlara girildikten sonra banka yetkilileri değerlendirmenin akabinde en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

İş Bankası Kredi Kartına SMS ile Başvuru

Maximum kart müşterisi olmak isteyen tüketiciler, bankanın sağladığı SMS ile başvuru yöntemini de sık sık kullanmaktadır. Cep telefonunuzdan hızlı ve kolay bir şekilde Maximum kredi kartına başvuruda bulunmak için yapmanız gereken işlemler şu şekilde belirlenmiştir:

  • Cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne MAXIMUM yazın,
  • Bir boşluk bıraktıktan sonra başvuru sahibinin T.C. kimlik numarasını yazın
  • 4402'ye kısa mesaj (SMS) gönderin.

İş Bankası Kredi Kartı Başvuru Sonucunu Öğrenme

İş Bankası'na Maximum kredi kartı başvurusunda bulunan müşteriler için hem internet hem de telefon aracılığıyla başvuru durumlarını sorgulama imkanı sağlanmıştır. İnternet yoluyla başvuru sonucunu öğrenmek için bankanın internet şubesine giriş yaptıktan sonra, bireysel bankacılık işlemleri arasında yer alan Başvurular menüsü üzerinden kredi kartı başvurusunun hangi aşamada olduğu kolaylıkla görüntülenebilmektedir.

Öte yandan telefon bankacılığı kullanarak İş Bankası kredi kartı başvurusu sorgulama yapmak isteyen müşterilerin ise 0850 724 724 numaralı İş Bankası müşteri hizmetlerini aramaları gerekmektedir.

Güncelleme Tarihi: 24 Aralık 2019, 13:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şenol gül
Şenol gül - 7 ay Önce

Kredi kartı na baş vurmak

SIRADAKİ HABER