İş Bankası'ndan 36 Ay Vadeli Yüzde 1.10 Faizli Kredi Kampanyası

Türkiye İş Bankası'ndan banka müşterilerine sevindirici haber geldi! Kredi faiz oranlarını güncelleyen İş Bankası 250 bin TL'ye kadar varan limitlerle, 36 ay vadeli kredi ürünlerinde yüzde 1.10 faiz oranı uyguluyor. İşte merak edilenler...

İş Bankası'ndan 36 Ay Vadeli Yüzde 1.10 Faizli Kredi Kampanyası

Bankaların son dönemde müşterilerine sundukları kredi ürünlerinde uygulanan faiz oranlarında indirim kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Türkiye bankacılık sektöründe en fazla müşteriye sahip özel bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası da müşterilerinin memnuniyeti için cazip indirim kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Acil nakit ihtiyacı olanların yanı sıra hayallerindeki eve sahip olmak için konut kredisi kullanmak isteyen banka müşterileri de İş Bankası'nın sunduğu bu avantajlı kampanyalardan yararlanabiliyor.

İş Bankası'ndan Yüzde 1.10 Faizli Kredi Kampanyası

Müşteri memnuniyetine büyük önem veren özel bankalar arasında yer alan Türkiye İş Bankası, müşterilerine daha uygun maliyetlerle kredi kullandırabilmek için indirim kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Son olarak bankanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada, İş Bankası müşterilerine 250 bin TL'ye varan kredi kullanımlarında 36 ay vade seçeneğinde %1.10 faizli kredi kampanyası başlatıldığı duyuruldu.

Özellikle yüklü miktarda krediye ihtiyaç duyan müşteriler tarafından sevinçle karşılanan bu haberin ardından vatandaşlar bu kredi kampanyasına başvuru yöntemlerini araştırmaya başladı. Türkiye'nin en fazla müşteriye sahip bankalarından biri olan Türkiye İş Bankası müşterilerine pek çok farklı başvuru yöntemi sunuyor.

İş Bankası Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye İş Bankası'ndan avantajlı faiz oranı ile kredi kullanmak isteyen müşteriler için alternatif başvuru yöntemleri bulunuyor. Bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden kredi kampanyası için ön başvuru yapılabileceği gibi aynı zamanda telefon bankacılığından yararlanarak da şubeye gitmeden kredi başvurusunda bulunulabiliyor. Bankadan finansman desteği almak isteyenler için en garanti yöntemlerden biri banka şubesi olarak görülüyor. Banka şubesine kredi başvurusu için giden müşteriler, mevcut kredi faiz oranlarını ve ödeme planlarını da en iyi şekilde planlayabilmenin avantajını  yaşıyor. Ancak şubeye gitmeden kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler için şu kolay yöntemler sunuluyor:

  • İşCep üzerinden kredi başvurusu
  • İnternet Şubesi üzerinden kredi başvurusu
  • isbank.com.tr üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu
  • Bankamatik üzerinden kredi başvurusu
  • Telefon Şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu
  • SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu

İş Bankası'na ihtiyaç kredisi başvurusunu en kolay yöntemlerden biri olan SMS ile yapmak isteyen vatandaşlar, nakit tutarı, TC kimlik no, kredi tutarı, aylık gelir bilgilerini aralarından birere boşluk bırakarak yazdıktan sonra 4402'ye göndererek İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusunu başarıyla yapabilirler.

Her kredi üründe olduğu gibi Türkiye İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyasına da başvuru esnasında birtakım belgeleri bankaya ibraz etmek gerekmektedir. Bu belgeler:

  • Başvuru Formu
  • Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
  • Gelir durumunuzu gösterir belge
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER