Kefilsiz, Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Bankalardan ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar, kefil göstermeden ve belge talebi olmayan kredi çekebilecekleri bankaları merak ediyor. İşte 2019 yılında kefil ve evrak şartı olmadan kredi veren bankalar...

Kefilsiz, Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Acil nakit ihtiyacı olan vatandaşlar bankaların müşterilerine sundukları ihtiyaç kredisi ürünlerine yoğun ilgi gösteriyor. Ancak bankaların büyük bir çoğunluğu, müşterilerinin kredi başvurularında kefil ya da belge talep ediyor. Bu tür prosedürlerle uğraşmadan hızlı bir şekilde kredi kullanmak isteyen vatandaşlar 2019 yılında kefilsiz ve belgesiz kredi veren bankaların hangileri olduğunu merak ediyor.

Kefilsiz ve Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

2019 yılı için kefil ve gelir belgesi istemeyen bankalar, müşterilerine hiçbir şart öne sürmeden hızlı ve kısa sürede ihtiyaç kredisi çekme imkanı sunuyor. Bankacılık sektöründe güncel olarak kefilsiz ve evraksız olarak müşterilerine kredi kullandıran 5 adet banka bulunuyor. Bu bankaları; CEPTETEB, Aktif Bank, Enpara, Odeabank ve ING Bank...

CEPTETEB Kefilsiz İhtiyaç Kredisi

Oturduğunuz yerden hiçbir şart olmadan 50 bin TL'ye varan kredi fırsatından yararlanabilirsiniz. TEB'in dijital bankacılık kurumu olan CEPTETEB kefilsiz ihtiyaç kredisine başvurularınızı www.cepteteb.com.tr internet adresi üzerinden çok kısa sürede yapabilirsiniz. CEPTETEB üzerinden verilen ihtiyaç kredilerinde uygulanan faiz oranları, başvuru sahibine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kredi tahsis ücreti ve diğer masrafların olmadığı bu kredi ürününde yalnızca sigorta için kesinti yapılmaktadır. Başvuru esnasında kefil ve gelir belgesi talebinin bulunmadığı bu krediye başvurularda yalnızca kredi notu dikkate alınmaktadır.

Aktif Bank N Kolay İhtiyaç Kredi

Kredi notu ve kefil derdi olmadan ve şubeye gitme zorunluluğu olmadan Aktif Bank N Kolay Kredi'den yararlanarak ihtiyacınız olan krediyi çekebilirsiniz. 3 - 60 ay arası vade seçenekleri ve kişiye uygun faiz oranlarının sunulduğu bu kredi ürününde tahsis ve sigorta ücretleri alınmaktadır. Bankanın internet sitesi üzerinden çok kısa sürede başvuru yapılabilmektedir.

Enpara Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Masrafsız, kefilsiz ve gelir belgesiz kredi kullanmak için QNB Finansbank'ın dijital bankacılık sistemi Enpara'yı tercih edebilirsiniz. 3 - 60 ay arası vade seçeneklerinin bulunduğu kredide ortalama 3 dakika içinde başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvuruları Enpara'nın resmi internet sitesi üzerinden yapılmaktadır. Bu kredide kefil ve evrak talep edilmemektedir.

Odeabank Hazır Nakit İhtiyaç Kredisi

15 bin TL'ye varan krediyi gelir belgesiz ve kefilsiz olarak almak isteyenler Odeabank Nakdin Hazır kredisini tercih edebilir. Kredide uygulanan faiz oranları piyasa koşullarına ve kredi talebinde bulunan kişinin sahip olduğu kredi notuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Odeabank Hazır Nakit kredisine başvurular yalnızca banka şubelerinden yapılmaktadır.

ING Bank Evraksız İhtiyaç Kredisi

ING Bank mini kredi internet üzerinden yapılan başvurular ile onaylanmaktadır. 5 bin TL'ye kadar ihtiyaçlar için gelir belgesiz ve kefilsiz olarak verilen bu kredi de 60 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER