Konut Kredisinde En Uygun Kredi Veren Banka Değişti! Bankaların En Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Son dönemde enflasyon etkisi ve Merkez Bankası'nın faiz indirim kararlarıyla bankaların sunduğu konut kredilerinde de ciddi oranda faiz indirimleri yapılmaya devam ediliyor. İşte en uygun konut kredisi veren bankalar...

Konut Kredisinde En Uygun Kredi Veren Banka Değişti! Bankaların En Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları

Konut kredileri ile hayallerindeki evi satın almak isteyen vatandaşların yüzünü güldüren gelişmeler yaşanıyor. Bankalarda şu dönemde %0,78 ile %0,79 konut kredisi faiz oranı ile anlaşmalı konut kredileri yoğun ilgi görüyor. Ev almak isteyenlere bankaların sunduğu cazip fiyatlar dikkat çekmeye devam ediyor. Türkiye'de faaliyet gösteren katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk, müşterilerine sunduğu konut finansmanın tüm vade seçeneklerinde uygulanan kâr payı oranını %0,98'e düşürdüğünü açıkladı. Bunun ardından ING Türkiye de konut kredisi faiz oranını 120 ay vadede %0,98 seviyesine çektiğini duyurdu. Yeni kredi talebi olanların yanı sıra kredisini başka bir bankadan kullanıp, ING bankasına taşımak isteyenler de bu avantajlı faiz oranından yararlanabilecek. Tüm bunların yanı sıra devletten kendi evine sahip olmak isteyenler için devlet destekli projeler üzerinde çalışıldığı öğrenildi. İşte Türkiye'de faaliyetlerini sürdüren kamu ve özel bankaların müşterilerine sundukları konut kredisi ürünlerinde uygulanan en güncel faiz oranları...

Hayallerindeki Eve Kavuşmak İsteyenlere Cazip Fırsatlar

Ev satın almak isteyenler için bankaların sunduğu konut kredisi kampanyalarında cazip fırsatlar sunuluyor. Bankaların konut kredisinde indirim yarışı tüm hızıyla devam ederken katılım bankaları arasında yer alan Kuveyt Türk tüm vade seçeneklerinde konut finansmanı kâr oranını %98 seviyesine düşürdü. ING Türkiye konut kredisi faiz oranında da indirim yapıldı. 120 ay vade seçeneği ile müşterilere sunulan konut kredisi faiz oranında %0,98'e çekildi. Türkiye İş Bankası kampanya kapsamındaki anlaşmalı konut projeleri özelinde konut kredisi faiz oranlarını % 0,78'e çekti. Bankalar arasında en yüksek konut kredisi fazi oranını uygulayan banka %1,69 faiz oranı ile Denizbank olarak öne çıktı.

ING Konut Kredisi Faiz Oranında İndirim Yaptı

ING Türkiye, uygun finansal koşullar altında kendi evine sahip olmak isteyen müşterilerinin yanı sıra Türkiye ekonomisine de destek verme hedefi ile yeni bir konut kredisi kampanyası başlattığını duyurdu. ING Türkiye konut kredisi kampanyasında 12 ila 120 ay vadede konut kredisinde uygulanan faiz oranını %0,98 seviyesine çekti.

Türkiye İş Bankası %0,78 Faiz Oranlı Konut Kredisi Kampanyası Başlattı

İş Bankası düzenlediği kampanya kapsamındaki anlaşmalı konut projeleri özelinde konut kredisinde uygulanan faiz oranını %0,78 seviyesine çekti. Bu kampanya kapsamında İş Bankası anlaşmalı olan konut projelerinden yapılacak 600 Bin TL'ye kadar yeni kredi kullanımlarında 12 ay vade seçeneğinde %0,78 konut kredisi faiz oranı uygulanacak.

15 Kasım Güncel Konut Kredisi Faiz Oranları:

Halkbank Anlaşmalı Konut Kredisi Faiz Oranı: %0,79

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER