Kredi Notu Olmadan, Kefilsiz Gelir Belgesiz 15.000 TL Kredi Veren Bankaların Tam Listesi

Bankalara kefil ve gelir belgesi göstermeden acil ihtiyaçlarını hemen karşılamak isteyenler için 2019 yılında kredi notu olmadan, kefilsiz ve gelir belgesiz 15 bin TL kredi veren bankaların tam listesi haberimizde yer alıyor...

Kredi Notu Olmadan, Kefilsiz Gelir Belgesiz 15.000 TL Kredi Veren Bankaların Tam Listesi

Bilindiği üzere müşterilerinin acil nakit para ihtiyaçlarında tüketici kredileri sunan bankalar, bu kredilerin kullanımında müşterilerinden birtakım koşulları yerine getirmesini talep ediyor. İlk olarak acil ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunan müşterinin kredi notunu incelemeye alan bankalar, daha sonra kredi başvurusuna onay vermek için gelir belgesi hatta kefil bile talep edebiliyor. Ancak kredi notu acil ihtiyaç kredisi kullanmaya müsait olamayan ihtiyaç sahibi vatandaşlar, kredi notuna önem verilmeden, kefilsiz ve gelir belgesiz bir şekilde kredi kullandıran bankaları araştırmaya devam ediyor. İşte kefil ve gelir belgesi ibraz etme derdi olmadan, müşterinin kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi veren bankaların listesi...

Ülkemizde bankacılık sektöründe aktif olarak faaliyetlerine devam eden ve müşterilerine evrak gösterme, kefil bulundurma zorunluluğu olmadan kredi kullanma imkanı sunan sadece 5 tane banka vardır. Bu bankalar şunlardan oluşmaktadır:

  • CEPTETEB
  • Aktif Bank
  • ING Bank
  • Enpara
  • Odeabank

CEPTETEB Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi

Dijital bankacılık sistemi olan CEPTETEB ihtiyaç kredisi ile hiçbir koşul gözetilmeksizin ihtiyacınız kadar finansman desteği alabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisinde kredi kullanma üst sınırı 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Bu tutara kadar ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için www.cepteteb.com.tr internet sitesi üzerinden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Başvurularınız anında yanıtlanıp sistemden kredi kullanmanız için banka şubesine gitmenize yönelik mesaj aldıktan sonra kefil ve gelir belgesi olmadan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Aktif Bank N Kolay Kredi

Türkiye'de müşterilerine gelir belgesi olmadan, kefil göstermeden ve kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunan bir diğer banka Aktif Bank'tır. N Kolay kredi kampanyası ile şubeye gitmeden ayda %1,99 faiz oranından başlayan kampanyalardan yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı daha fazla ertelememek için N Kolay Kredi kampanyasına başvuruda bulunmak için www.nkolaykredi.com.tr internet sitesi üzerinden başvuru formunu 2 dakika içinde doldurmanız yeterlidir.

ING Bank Kefilsiz, Belgesiz Kredi

ING Bank mini kredi kampanyası ile 5 bin TL'ye kadar olan ihtiyaçlarınızda ayda %1,99 faiz oranlarından ve 60 ay vade seçeneklerinden yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak finansman desteğine kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Düşük tutarlı bu krediden yararlanmak için kefil ya da gelir belgesi göstermenize gerek yoktur. Ancak banka bazı müşterilerinin mevcut kredi notuna yani findeks puanlarına göre faiz oranı değişikliği yapabilmektedir.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank'ın dijital bankacılık hizmetleri arasında yer alan ENpara, temel bankacılık hizmetlerinden ücret almadığı için, müşterilerin bu bankadan kullandıkları tüm kredi ürünlerinde dosya masrafı veya kredi tahsis ücreti gibi masraflar bulunmamaktadır. Ayda %1,76'dan başlayan cazip faiz oranlarından yararlanarak ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız enpara.com internet adresine girdikten sonra başvurunuzu yapmanız yeterli olacaktır. Bu bankanın dijital platform dışında bir şubesi bulunmadığı için tüm başvuru işlemleri internet üzerinden yapılıp kredi başvurusu onaylandıktan sonra, ikamet ettiğiniz adrese gelen kurye ile ilgili imzaları atarak kredi kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Odeabank Hazır Nakit Kredisi

Gelir belgesi olmadan, kefil göstermeden hazır nakit kredisini kullanabileceğiniz Odeabank ile 15 bin TL'ye kadar ihtiyaçlarınız için finansman desteğinden yararlanabilirsiniz. 60 aya varan vade seçeneklerinin sunulduğu bu kredide başvurular yalnızca banka şubesi üzerinden yapılmaktadır.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER