Kredi ve Kredi Kartı Borcunu Kapatmak İsteyenlere Güzel Haber

Kredi ve kredi kartı borcu olan kişileri ilgilendiren bir haber gündemde. Bu bağlamda bazı bankalar tarafından cazip ödeme seçenekleri ile borç kapatma ve transfer kredisi verilecek.

Kredi ve Kredi Kartı Borcunu Kapatmak İsteyenlere Güzel Haber

Borcu olan vatandaşlara müjde niteliğinde bir açıklama yapıldı ve İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı Kredi ve Finansbank tarafından borç alacakları satıldı. Borç alacaklarının satılması kapsamında devlet tarafından kredi ve kredikartı borçları indirim yolu açıldı.

KREDİ VE KREDİ KARTI BORCU OLANLARA MÜJDE

BDDK tarafından bankalara borçlarınızı temizleyin uyarısı yapıldı. Bu yarı kapsamında pek çok banka alacaklarını satmaya başladı ve bankaların başlattığı batık kredi satışı miktarı rekor seviyelere ulaşırken alacakları satın alan varlık şirketleri ise vatandaşa cazip ödeme seçenekleri ile ödemeyi kolaylaştırıyor.

Bu borçlar varlık şirketleri tarafından alınıyor ve borcu olan vatandaşlara cazip ödeme imkanları sunuluyor. Borç faizi hakkında büyük indirimler yapılıyor ve aylık taksit ödeme konusunda da kolaylık sağlanıyor.

Bankalar tarafından çeşitli kampanyalar düzenleniyor kredi ve kredikartı borçları tek bir bankaya toplanarak ödeniyor. Ancak her banka tarafından bu imkan sağlanmıyor. Buna göre şu bankalarda tüm borcu tek banka üzerinden ödeyebilirsiniz:

“Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halkbank, Fibabanka, Garanti BBVA, ”

YORUM EKLE
YORUMLAR
İsmail TOKDAŞ
İsmail TOKDAŞ - 5 ay Önce

Vakıfbank ve teb bankası kredi kartı borcumu tamamen kapatmak istiyorum

Hakan gürbüz
Hakan gürbüz - 5 ay Önce

VakıfBank kredim var ve kredi kartım borcum kapatılıp tekbir yerde istiyorum

ZAFER
ZAFER - 5 ay Önce

Bankaların belirli bir süre içerisinde tahsil edemediği alacaklarını varlık yönetim şirketlerine devretmeleri ,devletin ekonomiyi daha güzel , şirin göstermek adına vatandaşını , halkını faiz lobisinin kucağına atmak , sorunları halının altına süpürmek gibi bir şey aslında.Milyonların mağdur edildiği bir sistem.Tam 10 yıldır V.Y.Şirketleri mağduru olarak ekonomik özgürlüğümü alan,kısıtlayan kim varsa Hakkımı Helal ETMİYORUM.Dünyanın hiçbir yerinde ömür boyu borçlu kalmak gibi bir durum yok.

Fuat
Fuat @ZAFER - 5 ay Önce

Yorumlarınızı gördükçe onaylıyoruz hiçbir parti yandaşı değiliz lütfen sözlerinizi seçerek paylaşım yapınız

SIRADAKİ HABER