Maaşını Ziraat Bankası'ndan Alan Emeklilere Bir Artı da Türk Telekom'dan

Emekli maaşını Ziraat Bankası aracılığıyla alan müşterilerin kullanımına sunulan pek çok avantajlı ürünler bulunmaktadır. Çeşitli kampanyaların yer aldığı çok özel bir dünya olan Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Paketi kapsamında öne çıkan kampanyalardan biri de Emeklinin Artısı Türk Telekom Kampanyası olarak dikkat çekmektedir.

Maaşını Ziraat Bankası'ndan Alan Emeklilere Bir Artı da Türk Telekom'dan
Emekli maaşlarını Ziraat Bankası'ndan alan müşteriler, Türk Telekom'dan yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS ve 5 GB cepten internet , Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma tarifesine 12 ay taahhütle 25 TL'ye sahip olabilme imkanına sahiptir.

Kampanyaya başvuruda bulunmak isteyen Ziraat Bankası müşterisi emeklilerin kimlikleri ile birlikte kendilerine en yakın Türk Telekom şubesine başvuruda bulunması yeterli olmaktadır. Türk Telekom şubesine müracaat eden emeklilerin burada Ziraat Bankası müşterisi olduğuna dair gerekli kontroller yapıldıktan sonra kampanyadan hemen yararlanılması ve özel tarifelerle Emeklinin Artısı avantajlarından faydalanılması mümkün olmaktadır.

Emeklinin Artısı Türk Telekom Kampanyası Şartları


Ziraat Bankası'nın özellikle maaşlarını banka aracılığıyla alan emekli müşterilerine yönelik düzenlediği avantajlı ürünler arasında öne çıkan Türk Telekom kampanyasında da diğer tüm ürünlerde olduğu gibi birtakım koşullar bulunmaktadır. Ziraat Bankası'nın kurumsal internet sitesi üzerinde söz konusu kampanyaya dair genel katılım şartları şu şekilde belirlenmiştir:

  • Kampanya kapsamında sunulacak aylık sabit ücret indiriminden faydalanmak için Ziraat Emekli tarifesinden yararlanan ve Ziraat Bankası aracılığıyla emekli maaşlarını alan müşterilerin kullanmakta olduğu hatlarından, ZIRAAT yazıp bir boşluk bırakıp, T.C. Kimlik Numarası'nı yazdıktan sonra Türk Telekom'a ait 5555'e kısa mesaj (SMS) göndermeleri ya da Türk Telekom Müşteri Hizmetleri'ni arayarak kampanyaya katılım sağlamaları gerekmektedir.

  • Emeklinin Artısı paketi ile söz konusu şartları taşıyan tüm Ziraat Bankası emekli müşterilerine yurt içi her yöne 750 dakika, her yöne 750 SMS, 5 GB cepten internet, Türk Telekom mobil hatlarıyla sınırsız konuşma hakkı sunulmaktadır.

  • Tarife yeni hat tesisi ve numara taşıma yaparak gelen müşteriler için KDV ve ÖİV dahil 30 TL, Türk Telekom faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yapan müşteriler için ise KDV ve ÖİV dahil 44 TL'dir. Kampanya kapsamında aylık sabit tarife ücretleri üzerinden aylık 5 TL indirim uygulanacaktır.

  • Ziraat Bankası üzerinden emekli maaşını alan aynı T.C kimlik numarası yeni hat tesisi ile Türk Telekom'a numara taşıyarak ya da Türk Telekomlu faturasız hatlardan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 3 müşteri, Türk Telekomlu faturalı hattan Ziraat Emekli tarifesine kaydolan 1 müşteri Emeklinin Artısı Ziraat’te Türk Telekom Kampanyası’ndan faydalanabilecektir.

  • Kampanya kapsamında kaydedilen hattın iptal olması veya abonenin faturalı hattan ön ödemeli hatta geçiş yapması durumunda kampanyada sunulan aylık ücret indirimi ilgili fatura dönemi sonunda iptal edilecektir.

  • Kampanyaya katılım göstermek isteyen emekli müşterilerin 12 ay taahhüt vermesi gerekmektedir. 12. ayın sonunda müşterinin tekrar taahhüt vermesi ve emekli maaş ödemesini halen Ziraat Bankası’ndan alıyor olması halinde kampanya devam edecektir.

Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 08:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER