QNB Finansbank'tan Borç Yapılandırma Kredisi İndirimi

Bankaların kredi faiz oranlarında indirim kampanyaları hızla devam ederken, QNB Finansbank'tan borçluları sevindiren duyuru geldi. QNB Finansbank borç transferi yapılandırma kredisi faiz oranını indirdiğini açıkladı. Detaylar haberimizde...

QNB Finansbank'tan Borç Yapılandırma Kredisi İndirimi

Borçlu vatandaşları sevindiren açıklama QNB Finansbank'tan geldi. Türkiye bankacılık sektöründe müşteri memnuniyetine en çok önem veren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank kurumsal internet sitesinden yapılan açıklamada, bankanın borç transferi yapılandırma kredisi ürününde güncel faiz oranında indirim yapıldığı belirtildi.

Bu açıklamayla birlikte QNB Finansbank, borçlarını banka bünyesinde toplayarak kolay bir şekilde ödeme imkanından yararlanmak isteyen müşterilerine yüzde 0.92 faiz oranı ile borç yapılandırma transfer kredisi sağlayacağını duyurdu. Bankanın açıklaması ve kredi maliyet tablosunun detayları haberimizde yer alıyor.

QNB Finansbank'tan Yüzde 0.92 Faizli Kredi

Türkiye bankacılık sektöründe faaliyet gösteren pek çok kamu ve özel banka, daha fazla müşteri kazanabilmek adına çok sayıda kredi ürününde faiz oranı indirim kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Son olarak borç transferi yapılandırma kredisinde uygulanan faiz oranlarında da indirim yapıldı. Müşteri memnuniyetine önem veren bankalar arasında yer alan QNB Finansbank, borçlarını tek bir çatı altında toplamak isteyen müşterilerine sevindirici haberi kurumsal internet sitesi üzerinden yayınladığı bildiri ile duyurdu.

QNB Finansbank'ın yaptığı duyuruda bankanın konut kredisi ve ihtiyaç kredisi ürünlerinde uygulanan faiz oranının yanı sıra borç transferi yapılandırma kredisinde de faiz indirimi yapıldığı açıklandı. Buna göre QNB Finansbank üzerinden borç transferi kredisi kullanacak olan vatandaşların kredi risk puanına göre belirlenecek oranlarla sağlanan kredi için açıklanan oran yüzde 0.92 olarak belirlendi. Banka borç yapılandırma kredisi kullanacak olan vatandaşlara ayrıca 60 ay vade imkanı sağladığını da duyurdu.

QNB Finansbank Faiz İndirimi Açıklaması

QNB Finansbank borç transferi açıklamasında müşterilerinin diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarını "QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi" ile banka bünyesine transfer edebileceklerini duyurdu. Bunun yanı sıra açıklamada, "Diğer bankalarda bulunan ihtiyaç kredisi borcunun tamamı transfer edilirken, kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılabilir. Şube ekranında görünen tutarın altındaki miktarlar için transfer yapılamamaktadır." ifadesi kullanıldı.

Borç Transferi Kredi Hesaplama

Borçlu vatandaşları sevindiren açıklamada ayrıca bankanın kredi maliyet tablosu da müşterilerin bilgisine sunuldu. QNB Finansbank tarafından duyurulan borç transferi yapılandırma kredisi kullanan bir borçlu, 10 bin TL kredi çekmesi halinde ödemelerini yüzde 0.92 faiz oranı ile gerçekleştirecek

Vatandaşın 60 ay vade seçeneğini tercih etmesi halinde kredi geri ödemesi aylık 229 TL'ye tekabül ediyor. Öte yandan QNB Finansbank borç transferi kredisi kullanan müşterilerinden toplamda 478 TL sigorta masrafı ve 52 TL kredi tahsis ücreti alıyor. Bankanın bu kredi ürününe size en yakın QNB Finansbank şubesinden anında başvurabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER