SGK’lı Çalışanlar İçin En Uygun Kredi Veren Bankalar

Sigortalı çalışanların acil nakit ihtiyaçlarında başvurabilecekleri en uygun ihtiyaç kredisi veren bankalar, cazip kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Kamu bankaları arasında Ziraat Bankası, özel bankalarda da TEB en uygun ihtiyaç kredisi veriyor…

SGK’lı Çalışanlar İçin En Uygun Kredi Veren Bankalar

Çalışanlara en uygun kredi veren bankalar vatandaşların en çok merak ettiği konular arasında yer alıyor. Bankaların SGK’lı çalışan müşterilerine sundukları kredi ürünlerinde uygulanan faiz oranları düşmeye devam ediyor. Müşterilerine düşük faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullandıran bankaların faiz indirim kampanyalarına büyük ilgi gösteriliyor. Bankaların müşterilerine sundukları ihtiyaç kredisi faiz oranları birbirinden farklılık gösterirken, acil nakit ihtiyacı duyan SGK’lı vatandaşlar hangi bankadan kredi çekebilecekleri araştırıyor. Müşterilerine en düşük kredi faiz oranı ile çalışanlara en uygun kredi veren bankalar haberimizde yer alıyor.

Çalışanlara En Düşük Faizli İhtiyaç Kredisi

Sigortalı çalışanlar da acil nakit ihtiyaçlarında ilk çözüm olarak bankalara koşuyor. Bankaların müşterilerine sundukları ihtiyaç kredisi kampanyaları birbirinden farklı faiz oranlarına sahip olması sebebiyle vatandaşlar kendilerine en uygun seçenekleri sunan bankaları araştırmaya devam ediyor. Türkiye bankacılık sektöründe kamu ve özel bankaları tarafından SGK’lı çalışanlara verilen ihtiyaç kredisi faiz oranlar yüzde 0,98 oranında başlıyor. Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) öncülüğünde en uygun ihtiyaç kredisi veren bankaların zirvesinde kamu bankalarının aksine bir özel banka yer alıyor.

Çalışanların kamu ve özel sektör olmasına göre bankalar müşterilerine farklı kredi faiz oranları uyguluyor. SGK’lı çalışanlar için de cazip kredi faiz oranları uygulayan bankalara vatandaşlar yoğun ilgi gösteriyor. İşte acil nakit ihtiyaçlarında çalışanların rahatlıkla başvurabileceği, ihtiyaç kredisi kampanyasında yüzde 1,40 oranının altında faiz uygulayan bankaların listesi…

TEB İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), bankalar arasında SGK’lı çalışan müşterilerine en uygun ihtiyaç kredisi veren banka olarak zirvede yer alıyor. TEB’in ihtiyaç kredisinde uyguladığı güncel faiz oranı yüzde 0,98 olmasıyla dikkat çekiyor. Türkiye’de en düşük ihtiyaç kredisi faizi uygulayan banka TEB olarak öne çıkıyor.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Türkiye’nin en büyük kamu bankası Ziraat Bankası’nda ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,17 olarak belirlenmiştir. SGK’lı çalışanlar 60 aya varan vadelerle gelir durumlarına göre kullanabilecekleri ihtiyaç kredisini yüzde 1,17 faiz oranıyla çekebiliyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Halkbank’ın ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1,19’dur. Ancak maaşını bankadan alan Halkbank maaş müşterileri için geçerli olan bu oran, banka müşterileri olmayanlar için yüzde 1,25’e çıkıyor.

ING Bank

ING ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 0,99 olarak belirlenmiştir. SGK’lı çalışanların kredi notu ve gelir durumuna göre bu oranda değişiklik yapılabilir.

Denizbank

Denizbank’ın ihtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranı yüzde 1,09’dur. SGK’lı çalışanlar acil nakit ihtiyaçlarında 12 ay vade ile Denizbank ihtiyaç kredisinden yararlanabilirler.

YORUM EKLE
banner99
SIRADAKİ HABER