SSK ve Bağkur'lu Emekliye Promosyonlar 2500 TL'yi Buluyor! Bankaların Promosyon Kampanyaları

Üç yıldır devam eden bankaların emekli müşterilerine sundukları promosyon kampanyaları güncelleniyor. Bankalar emekli vatandaşları müşterisi yapmak için kıyasıya yarışırken emekli promosyon ücretleri 2500 TL'yi buluyor. İşte detaylar...

SSK ve Bağkur'lu Emekliye Promosyonlar 2500 TL'yi Buluyor! Bankaların Promosyon Kampanyaları

SSK ve Bağkur'lu emekli vatandaşlara promosyon müjdeleri devam ediyor. İlk defa 2017 yılında imzalanan protokole göre toplu olarak başlatılan emeklilere banka promosyonu uygulamasında üç yıl geride kaldı. SGK ve Bankalar Birliği emekli vatandaşları yakından ilgilendiren emekli promosyon kampanyaları hakkında yeni anlaşmayı önümüzdeki ay düzenleyecek. Bu bağlamda emekli promosyon görüşmelerinden önce bankalar emekli vatandaşları kendilerine bağlamak ve müşterilerini kaybetmemek için kıyasıya bir yarış içine girdi.

Bankaların Emekli Promosyon Kampanyaları

Türkiye bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren özel ve kamu bankaları, emekli müşterilerine yönelik cazip kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bankalar, maaşlarını bünyelerine taşıyan emekli müşterilerine 400 lira ile 1250 lira arasında emekli promosyon ödemesi yapıyor. Emekli maaşlarını bankalardan çeken vatandaşları yakından ilgilendiren bu promosyon kampanyaları, maaşlarını anlaştıkları bankadan üç yıl almak şartıyla bir kereye mahsus olarak emekli maaş müşterilerine banka tarafından yapılan ödemeye denmektedir.

Emekli vatandaşlar, emekli maaşlarını anlaşmalı oldukları bankadan almak için kendilerine sunulan promosyon kampanyalarını da yakından takip etmeye başladı. Emeklilere sunulan cazip promosyon kampanyaları göz önünde bulundurulduğunda emekli vatandaşların 2500 TL'ye varan promosyon ücretleri kazanma şansları devam ediyor. Aralarında QNB Finansbank, TEB, ING, Garanti BBVA da olmak üzere Türkiye bankacılık sektöründeki pek çok bankanın emekli promosyon ödemeleri hakkında detaylı bilgileri almak için haberimizi okuyabilirsiniz.

Şubat Ayında Yeni Promosyon Toplantısı Düzenlenecek

Bilindiği üzere emekli promosyon ödemeleri 2017 yılında ilk defa yapıldı. Ödemelerin üçüncü yılı olan bu yıl Mart ayında gerçekleşecek toplantı ile emeklilere yeni promosyon ücretleri verilecek. Türkiye Barolar Birliği ve SGK yeni protokol anlaşmasını imzalamak için Şubat ayında masaya oturacak. Emekli vatandaşların şimdiden merakla bekledikleri promosyon görüşmeleri hakkında Türkiye Emekliler Derneği, emekli vatandaşları temsilen masada olmak istediğini açıkladı.

13 Milyon Emekliye 300 Milyar Lira Ödendi

Yaklaşık 13 milyon emekli maaş müşterisine geçtiğimiz yıl aylıklarını alma karşılığında 300 milyar lira civarında ödeme yapan SGK'nın emekli vatandaşlara bu yıl da 350 milyar lira aylık ödemesi öngörülüyor. Emekli vatandaşlara promosyon teklifi için bankalar el arttırmaya devam ediyor. Güncel kampanyalara göre 1250 TL'yi bulan promosyon teklifleri, ek müşteri getirilmesi durumunda 2500 TL'ye çıktı. İşte bankaların emekli promosyon kampanyaları:

  • Akbank, 450 TL'ye varan promosyon ödemesi yapıyor.
  • Fibabanka, maaşa göre 330, 415 ve 500 TL promosyon ödemesi yapıyor.
  • Denizbank, 450 TL'ye varan promosyon ödemesi yapıyor.
  • ING Bank, 450 TL'ye ek olarak 2 otomatik fatura talimatı verene 250 TL promosyon ödemesi yapıyor.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER