Şubesi Olmayan, Yeni Nesil Bir Vadeli Hesap, e-Turuncu Hesap! %16 Mevduat Faizi İNG'de

ING Bank'ın dijitale ayak uydurun e-Turuncu Hesap'ın kazançlı dünyasına katılarak %16 mevduat faizi ile birikimlerinizi en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. İşte e-Turuncu hesap özellikleri ve başvuru yöntemleri...

Şubesi Olmayan, Yeni Nesil Bir Vadeli Hesap, e-Turuncu Hesap! %16 Mevduat Faizi İNG'de

ING Bank'ın dijital bankacılık sistemi e-Turuncu'ya başvurarak siz de Turuncu Ekstralı olabilir ve %16 güncel hoş geldin faizinden hemen yararlanabilirsiniz. Şubeye gitmek yerine tüm işlemlerinizi dijital kanalları kullanarak yapabileceğiniz e-Turuncu hesapta her zaman en avantajlı faiz oranlarına sahip olabilirsiniz. Birikimlerini en yüksek faiz oranları ile değerlendirmek isteyenlerin yakından araştırdığı ING e-Turuncu hesap özellikleri bankanın kurumsal internet sitesi üzerinde şu şekilde duyurulmuştur:

 • Şubeye gitme derdi olmadan, tüm bankacılık işlemlerinizde dijital kanalları her zaman daha avantajlı faiz oranı alırsınız.
 • e-Turuncu hesabın yüksek faiz oranından yararlanmak için alt limit bulunmamaktadır. Dolayısıyla maaşınız ne kadar olursa olsun, hesapta durduğu her gün değerlenir.
 • Tam 1 yıl boyunca güncel hoş geldin faizi ile kazanmaya devam edersiniz.
 • Hesap işletim ücreti ve EFT / Havale masrafı ödemezsiniz.
 • Para çektiğinizde veya yatırdığınızda vadeniz bozulmaz.
 • Faiz kazancınız günlük olarak hesabınıza geçer.
 • Türk lirası, Dolar, Euro ve İngiliz Sterlini seçenekleri ile hesap oluşturabilirsiniz.

e-Turuncu Hesap Avantajları Nelerdir?

Daha önce Turuncu hesap açmadıysanız, bankanın size sunduğu hoş geldin faizinden 12 ay boyunca kesintisiz olarak yararlanabilirsiniz. Bu süre içinde hoş geldin faizi oranınız piyasa koşullarına göre günlük olarak aşağı ve ya yukarı yönde güncellenebilir. Bu sayede birikimleriniz piyasa koşullarına göre değerlendirilir yani faiz günlük olarak işler.

Hoş geldin faizi süresi olan 1 yıllık sürenin sonuna gelindiğinde avantajlı günlük faiz oranları ile birikimlerinizi değerlendirmeye devam edebilirsiniz. Hesap açmak için alt limit sınırı bulunmamaktadır. Bu sebeple 100 TL de olsa paranızı e-Turuncu Hesap'ta değerlendirebilirsiniz.

Düzenli ya da otomatik fatura talimatı verebilmek için diğer hesaplarınızı kullanmanız gerekmektedir. Bunun yanı sıra e-Turuncu hesabınızdan EFT / Havale gibi bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. ATM'lerden para çekebilir ve yatırabilirsiniz.

e-Turuncu Hesap Başvurusu Nasıl Yapılır?

e-Turuncu Hesap başvurusunda bulunmak için sadece dijital kanalları kullanabilirsiniz. Bunun dışında banka şubelerinden yapacağınız başvurular kabul edilmemektedir. Maliyet avantajından yararlanarak hoş geldin faizinde yüksek faiz oranlarından yararlanmak için e-Turuncu hesaba şu kanalları kullanarak başvuruda bulunabilirsiniz:

 • ATM
 • ING İnternet Şubesi
 • ing.com.tr
 • ING Mobil Şube
 • ING Telefon Bankacılığı

Hoş Geldin Faizi ve avantajlı faiz 1.000.000 TL, 250.000 USD, 250.000 EUR ve 250.000 GBP'ye kadar geçerli olduğundan, bakiyenizin bu tutarın üstüne çıkması durumunda aşan kısmına daha düşük faiz oranı uygulanır. Turuncu Ekstra Programı’na katılıp aylık harcamalarınızın en az 750 TL’sini Turuncu Ekstra Kart’ınızla yaparak veya vadesiz hesabınızdan fatura ödeyerek, Hoş Geldin Faizi süresi içindeyseniz güncel ilan edilen Hoş Geldin Faizi’nize ek %2 ek faiz kazanabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER