Türkiye Finans HGS Bizden Taşıt Finansmanı Kampanyası

Türkiye'de bankacılık sektöründe faaliyetlerini sürdüren katılım bankaları arasında yer alan Türkiye Finans, müşterilerinin ihtiyaçlarında yanında olmaya devam etmektedir. "Bütün Yollar Sizin Olsun Diye. Taşıt Finansmanı Kullanan Herkese HGS Etiketi Hediye" sloganıyla müşterilerinin beğenisine sunduğu yeni kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi Başaran Türkiye Finans, ücretsiz HGS etiketi ile, %1,34'ten başlayan avantajlı faiz oranları ve 60 aya varan vade seçenekleriyle hayallerindeki arabaya sahip olmak isteyenlerin tercihi olmaktadır. Siz de Türkiye Finans HGS Bizden Taşıt Finansmanı ile izin için en uygun finansman oranları ve vadelerle taşıt sahibi olabilir, bir kereye mahsus olmak üzere HGS etiketinizi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Türkiye Finans HGS Bizden Taşıt Finansmanı Kampanyası
Katılım bankaları arasında en fazla müşteri sayısına sahip kuruluşlardan biri olan Türkiye Finans, konut ve ihtiyaç finansmanlarının yanı sıra taşıt finansman kampanyalarıyla da müşterilerinin yüzünü güldürmeyi sürdürmektedir. Hayalinizdeki otomobile kavuşmak için nakit ihtiyacı yaşıyorsanız Türkiye Finans Katılım Bankası'nın cazip kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Kampanya kapsamında 0 km araç alımlarınızda fatura değerinin 120.000 TL'ye kadar, ikinci el araç alımlarınızda kasko değerinin 120.000 TL'ye kadar olması durumunda 60 aya kadar taksit avantajından yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tutarı 120 bin TL üzerindeki taşıt alımlarınızda ise 48 aya varan vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.


Türkiye Finans Taşıt Finansmanı Kampanya Koşulları


Türkiye Finans Katılım Bankası'nın müşterilerin beğenisine sunduğu taşıt kampanyasında da diğer bireysel kredi türlerinde olduğu gibi birtakım şartlar bulunmaktadır. Türkiye Finans Taşıt Finansmanı kampanya şartları şu şekilde duyurulmuştur:

  • HGS Etiketi Hediyeli Taşıt Finansmanı Kampanyası 22/07/2019 - 30/09/2019 tarihleri arasında geçerlidir.

  • Taşıt finansmanı kampanyasına başvurunuzu 0 kilometre ya da 2. el araç alımları için yapabilirsiniz.

  • Türkiye Finans Katılım Bankası, kampanya dahilinde finansman başvurularını serbestçe değerlendirme, kefil ve ek belge isteme, uygun görmediği başvuruları onaylamama hakkına sahiptir.

  • Türkiye Finans Katılım Bankası kampanya fiyatını gerekli gördüğü durumda bilgi vermeksizin değiştirebilir veya kampanyayı durdurabilir.


Türkiye Finans Taşıt Finansman Kampanyası Örnek Ödeme Tablosu


Hayallerindeki otomobile kavuşmak için taşıt kredisi kullanmayı düşünen müşterilerine cazip faiz oranları ve uygun vade seçenekleri sunan Türkiye Finans taşıt finansman kampanyasında vade sayısına göre değişen aylık faiz oranları şu şekilde belirtilmiştir:

  • 12 ay vade seçeneğinde; kâr oranı: %1,17, aylık toplam faiz oranı %1,49, yıllık toplam maliyet %19,40

  • 24 ay vade seçeneğinde; kâr oranı: %1,18, aylık toplam faiz oranı %1,46, yıllık toplam maliyet %19,01

  • 36 ay vade seçeneğinde; kâr oranı: %1,20, aylık toplam faiz oranı %1,47, yıllık toplam maliyet %19,16

  • 48 ay vade seçeneğinde; kâr oranı: %1,24, aylık toplam faiz oranı %1,51, yıllık toplam maliyet %19,74

  • 60 ay vade seçeneğinde; kâr oranı: %1,21, aylık toplam faiz oranı %1,47, yıllık toplam maliyet %19,17


Türkiye Finans Katılım Bankası taşıt finansmanı örnek ödeme tablosunda 40 bin TL baz alınmıştır. Bu hesaplama içinde kredi kullanımından alınan yasal vergiler toplam komisyon tutarına dahil edilmiştir. Maliyet tablosu hesaplamasında yer alan kar oranları; Yedek Hesap, Finansör, Kasko, Ferdi Güvence Sigortası, Otomatik Fatura Ödeme Talimatı ürünlerinin tamamının finansman başvurusu ile birlikte alınması şartıyla uygulanmaktadır. Taşıt Finansman kullandırımı sonrası, tanımlanacak olan HGS etiket ücreti tek seferlik alınmayacaktır.

Türkiye Finans HGS Bizden Taşıt Kredisi Başvurusu


Türkiye Finans taşıt finansmanı başvurusu için size en yakın Türkiye Finans Katılım Bankası şubesini ziyaret edebilir ya da Türkiye Finans kurumsal internet sitesi üzerinden "Hemen Başvur" butonuna tıklayarak ihtiyaç duyduğunuz taşıt kredisine başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 09:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER