Türkiye Finans Kredi Kartı Nedir, Nasıl Başvurulur?

Bankacılık hizmetlerine duyulan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Yatırımlarını değerlendirmek ya da ihtiyaçların giderilmesini karşılamak amacıyla finansal destek alabilmek için bu kuruluşlar tercih sebebidir. Bunda devlet güvencesi olması da etkendir. Türkiye Finans kredi kartı nedir, nasıl başvurulur soruları sıkça araştırılıyor.

Türkiye Finans Kredi Kartı Nedir, Nasıl Başvurulur?

Özellikle banka kredi kartları günlük ihtiyaçların giderilmesi için en çok kullanılan hizmetlerdendir. Bir kredi kartında aranılan tüm özelliklerin bulunabileceği  Türkiye finans kredi kartı ise birbirinden özel avantajları ile en çok tercih edilen kartlardandır.

Türkiye Finans Kredi Kartı Nedir?

Müşteri odaklı çalışma anlayışı ile hızlı, kesintisiz ve ihtiyaçları gideren bir yapıya sahip olan Türkiye Finans; Türkiyenin en büyük katılım bankalarından biridir.  Yenilikçi stratejisi, teknolojik alt yapısı ile hizmet yaklaşımını sürekli geliştirme politikasında olan bankanın, müşterilerine sunduğu hizmetlerin başında Türkiye Finans kredi kartı gelmektedir.

Peki Türkiye Finans kredi kartı nedir ve avantajları nelerdir?  Mutlu müşteri anlayışıyla yola çıkan banka kredi kartları; bireysel olarak ve bonus platform üye iş yerlerinde kullanılabilen ve kullandıkça bonus kazandıran Happy kart, ekstra bonus ve taksit imkanı sunan Happy gold kart, kredi kartının bonus ve ek taksit dahil olmak üzere tüm özellikleinin yanında indirimli ayrıcalıklar sunan Happy kart platinium ve yıllık aidat ücreti ödemeden kartın avantajlarından faydalanılabilecek Happy zero karttır.

Türkiye Finans Kredi Kartı Başvurusu

Günlük ihtiyaçların giderilebilmesi için nakit ödeme mümkün olmayabilir. Zorlaşan hayat şartları nedeniyle  zaruri ya da aniden ortaya çıkan ödemeler için kişilerin geliri yeterli gelmeyebilir. Bu durum da  kredi kartları kullanımını zorunlu hale getirebilmektedir. Müşterisine en iyi hizmeti sunan Türkiye Finanskredi kartı kullanımında sunduğu ayrıcalıklarla da bu politikasını devam ettirmektedir.

Müşterisine  taksitli alış verişin yanında harcadıkça bonus kazandıran ve fatura ödemeleri ile nakit ihtiyacının giderilmesini kolaylaştıran Türkiye Finans kredi kartı başvusu yapmak da çok kolaydır. Bankanın internet sitesi ya da mobil bankacılık üzerinden başvuruda bulunabilir ve sonuca en kısa zamanda ulaşılabilmektedir. Kişi ihtiyaç ve beklentilerine göre belirlenen Happy kartlardan birine kolayca sahip olunabilir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Taksitlendirme

Müşterilerin aradığı tüm finansal beklentileri karşılayan Türkiye Finans kredi kartı ile nakit ihtiyacına düşük aiz oranlarıyla sahip olmanın yanı sıra, yapılan tüm alış verişlerde bol bol bonus kazanmak da mümkün olmaktadır. Üstelik tek çekim yapılan alışverişler, müşteri talebi doğrultusunda taksitlendirilebilmektedir.

Müşteri Türkiye Finans kredi kartı taksitlendirme talebinde bulunabilmek için müşteri hizmetlerini arayabilir,  bankanın web sayfasını ziyaret edebilir. Ya da harcama anında gelen sms’e geri dönüş yaparak taksit talebinde bulunabilir. Taksit için bir üst sınır bulunmamaktadır. Gıda, akaryakıt, kuyumcu, telekominikasyon, sigorta gibi ödemelerin dışındaki diğer harcamalara taksit yapılabilmekte ve bu taksit oranı yasal sınır olan 12 ay ile sınırlandırılmaktadır. Üstelik taksitli harcama erken kapandığı taktirde, indirim uygulanabilmektedir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Kampanya

Mutlu müşteri sunan tüm happy bonus kartlar, sözünüze bonus sunma özelliğinin yanında, her dönem müşterilerine sunduğu birbirinden avantajlı kampanyalarıyla da dikkat çekmektedir. Belirli bir süre içerisinde yapılan harcamaları kapsayan Türkiye Finans kredi kartı kampanyaları içerisinde;  harcamalara ek taksit, market ve akaryakıt alışverişlerinde ekstra bonus ve anlaşmalı yerlerde özel indirimler bulunmaktadır.

Türkiye Finans kredi kartı avantajlı dünyasından faydalanabilmek isteyen happy kart sahipleri, tüm kampanyalardan kolayca faydalanabilmektedir. Türkiye Finans web sayfası üzerinden kampanya bilgilendirilmesi ve katılma koşulları yapılmakta ve müşterilerin gönderilen sms’lerle ya da müşteri hizmeti tarafından aranılarak katılım gerçekleştirilmektedir.

Türkiye Finans Kredi Kartı Aidatı

Kredi kart kullanımının zorunlu hale gelmesi bankaları harekete geçirmiş ve müşteri dikkatini çekmek amacıyla kartlara ekstra özellikler yüklenmiştir. Ancak müşteriler  bir yandan kart avantajlarından faydalanırken, diğer yandan bankaların kart için talebi olan yıllık aidatının yüksek olmasından şikayet etmektedir.

Oysa ki, Türkiye Finans kredi kartı müşterisine sunduğu birbirinden özel avantajlar ile pek çok kişinin tercihi olmuştur. Bankanın müşteri beklentisine göre sunduğu happy kart, happy gold kart, happy platinium kart ve Happy zero kredi kartı bulunmaktadır. Türkiye finans kredi kartı aidatı, Bankacılık Denetleme Kurulunun belirlediği oranlara göre belirlenmekte, bu kartlardan Happy zero ise yıllık aidat ücreti olmaması nedeniyle, aidat ödemek istemeyen müşterileri memnun etmektedir.

Türkiye Finans Kredi Kartı İptali

Kişilerin için bulundukları maddi zorluklardan kurtarmak ve finansal destek sağlamak amacıyla sunulan hizmetlerden birisi kuşkusuz kredi kartlarıdır. Hem nakit ihtiyacını taksitle sağlayan, hem de yapılan harcamaları uygun ödeme şekillerinde müşterilerine sunan ve bununla birlikte harcadıkça bonus kazandıran kredi kartlarının kapatma işlemleri de çok kolay olabilmektedir.

İptal İçin Talepte Bulunmak Yeterli

Her ne kadar bankalar müşterilerini kaybetmek istemese de kişilerin talebi doğrultusunda kart borcu bittiği anda kolaylıkla kapatma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Türkiye Finans kredi kartı iptali için kişilerin banka şubesine giderek dilekçe vermeleri ya da müşteri hizmetlerini arayarak iptal talebinde bulunmaları yeterlidir. Ancak Türkiye Finans kredi kartı iptal edilmeden önce sunduğu avantajlar bir kez daha incelenmeli ve eğer iptal sebebi yıllık aidat ise bankanın bu konuda gereken müsamahayı göstererek, aidatı iptal dahi edebileceği bilinmelidir. Türkiye Finans kredi kartı nedir, nasıl başvurulur konularını sizin için açıklamaya çalıştık.

YORUM EKLE
banner99
SIRADAKİ HABER