Vakıfbank Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Vakifbank ihtiyac kredisi kampanyasi

Vakıfbank Güncel İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Vakıfbank güncel uygun faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyası ile siz de ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılamanın keyfini yaşayabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve zengin vade seçenekleri ile Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasına, tüm kamu personeli, özel sektör çalışanları ve emekliler başvurabilme imkanına sahiptir. Türkiye'nin en çok müşteriye sahip güvenilir kamu bankalarından olan Vakıfbank ile tüm ihtiyaçlarınız için 60 aya varan vadeler, %1,35 faiz oranı ve esnek ödeme seçenekleriyle finansman desteğinden anında yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank %1,35 avantajlı faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanyasına katılmak için pek çok alternatif yol bulunmaktadır. Dilerseniz kısa mesaj (SMS) ile bu kredi kampanyasına kolaylıkla katılabilirken dilerseniz de Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurunuzu, bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden hızlı ve pratik bir şekilde yerine getirebilirsiniz.

Vakıfbank %1,35 Avantajlı Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi


Vakıfbank %1,35 faiz oranıyla avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyasına tüm kamu, özel sektör çalışanları ve emekli vatandaşlar başvurabilmektedir. Başvuru yöntemlerine geçmeden önce Vakıfbank'tan kullanacağınız avantajlı ihtiyaç kredinizin geri ödemesini yine zengin ve esnek ödeme seçeneklerinden yararlanarak yerine getirebilirsiniz. Vakıfbank'ın müşterilerinin ödeme güçlerine göre uygulamaya koyduğu esnek ödeme seçenekleri şunlardan oluşmaktadır:

 • Aylık eşit taksitli,

 • Artan taksitli

 • Azalan taksitli

 • 3 ay ödemesiz dönemli aylık eşit taksitli,

 • 3 ayda bir eşit taksitli,

 • Son taksit balon ödemeli,

 • Değişken taksitli.


Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyası ile müşterilerin kullanımına sunulan kredi limitleri; 3.000 TL'den başlayıp 90.000 TL'ye kadar çıkmaktadır. Yine cazip avantajların bulunduğu bu kredi kampanyasında müşterilerin tercihine sunulan vade sayısı ise 3 ile 60 ay arasında değişebilmektedir. Vakıfbank güncel ihtiyaç kredisinde uygulanan aylık faiz oranı %1,35 olarak belirlenmiştir ve bu oran kredi kullanan müşterinin ödeme performansına göre değişiklik gösterebilmektedir. Öte yandan Vakıfbank üzerinden kullanılan tüm kredi türlerinde olduğu gibi ihtiyaç kredisi kampanyasında da kredi tahsis ücreti %0.5 + BSMV olarak belirlenmiştir.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Hesaplama (Eşit Taksitli Ödeme)


Vakıfbank ihtiyaç kredisi kampanyasında hesaplama yapmak için banka müşterisi olarak bu kampanyaya başvurduğunuzu ve 50.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullanmak istediğinizi ele alalım. Kredi geri ödemenizi eşit taksitli ödeme seçeneği ile yapacağınızı varsayarsak 60 ay vade seçeneğinde 50.000 TL kredi kullanımınızda aylık ödemeniz gereken taksit tutarı 1.309,17 TL olmaktadır.

Vakıfbank güncel ihtiyaç kredisi örnek hesaplama işleminde bu tutara ek olarak sizden alınacak ücretlerden biri de 250,00 TL tutarındaki kredi tahsis ücretidir. Bu şekilde Vakıfbank'tan 50 bin TL ihtiyaç kredisi kullanımında efektif yıllık faiz oranınız %21,5673 olmaktadır.

Vakıfbank Güncel %1,35 Faiz Oranlı İhtiyaç Kredisi Şartları


Vakıfbank güncel %1,35 faiz oranlı ihtiyaç kredisi kampanya koşulları, bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden tüm kamu, özel sektör çalışanları ve emekli müşterilerin bilgisine sunulmuştur. Buna göre;

 • Vakıfbank kampanya süresini ve kampanya süresince; alınacak ücretleri ve faiz oranlarını değiştirme hakkına sahiptir.

 • Başvurular için kefil ön şartı aranmamakla birlikte Vakıfbank şubelerinde, gerekli olması halinde kefil talep edilebilmektedir.

 • Vakıfbank avantajlı faiz oranlı ihtiyaç kredisi için merak edilen tüm ayrıntılar Vakıfbank şubelerinden öğrenilebilir.

 • Artan taksit uygulaması müşteri gelir ve skor bilgileri kapsamında Vakıfbank tarafından değerlendirilmektedir.

 • Vakıfbank uygun ve gerekli görmesi durumunda kredi kullandırım koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

 • Vakıfbank ihtiyaç kredisi politikaları gereği, müşterinin aylık gelir bilgileri, skorlama, teminat vb. unsurları dikkate alarak kredinin geri ödeme seçeneklerini uygun görmeme hakkını saklı tutmaktadır.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER