Yapı Kredi 3 Ay Ötelemeli Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredi kampanyası ile ihtiyaçlarınızı ertelemeden uygun ödeme koşullarının bulunduğu finansman desteğine ulaşabilirsiniz. Dilerseniz şubeye gitmeden Yapı Kredi internet şubesi ya da yapı kredi mobil şubesinden dijital kanalları kullanarak da bireysel ihtiyaç kredisine başvuruda bulunabilirsiniz.

Yapı Kredi 3 Ay Ötelemeli Bireysel İhtiyaç Kredisi Kampanyası
Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasında, kredi geri ödemenizin ilk taksitini 3 ay öteleyebilme imkanınız bulunmaktadır. Bu kampanya ile ilgili başvuru ve kullanımla ilgili önemli bilgiler şu şekilde Yapı Kredi kurumsal internet sitesi üzerinden tüm müşterilerin bilgisine şu şekilde sunulmuştur: • Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kullanım tutarları en az 1.000, en fazla 3.000 TL olarak belirlenmiştir.

 • Kampanyanın azami vade seçeneği 57 ay olup; 57 ay üzerine 90 güne kadar öteleme seçeneği sunulmaktadır.

 • Kampanya dahilinde ödemesiz dönemlere ait faiz tutarı ilk taksite yansıtılır.

 • Kredi kampanyasında başvuruda bulunabilmek için, Yapı Kredi Bireysel İnternet / Mobil Şube üyesi olmanız gerekmektedir.

 • Ön onaylı kredi limitleriniz bulunmakta ise, kampanyadan ön onaylı limitiniz dahilinde yararlanabilirsiniz. 3 ay ötelemeli kampanyası seçilmesi durumunda, ön onaylı limit tutarı değişkenlik gösterebilir.


Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredi Kampanyası Başvurusu Nasıl Yapılır?


Mevcut durumda Yapı Kredi müşterisiyseniz, Yapı Kredi'nin internet ve mobil şubesini kullanarak krediye hemen başvurabilir, ihtiyaç kredinizi şubeye gitmeye gerek kalmadan hafta sonu dahil her gün anında kullanabilirsiniz. Öte yandan Yapı Kredi müşterisi değilseniz de Yapı Kredi Mobil uygulaması aracılığıyla şubeye gitmeden bireysel Yapı Kredi müşterisi olabilirsiniz. Detaylar bankanın internet sitesinde açıklanmaktadır.

Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisine kısa mesaj (SMS) yöntemi ile de başvurabilirsiniz. SMS ile ihtiyaç kredisine başvurmak için;

 • Kredi türünü yazın, bir boşluk bırakın,

 • TC kimlik numaranızı yazın, bir boşluk bırakın,

 • Aylık gelirinizi yazın,

 • 4411'e kısa mesaj (SMS) gönderin. (Örn: Bireysel 12345678901 1000)


Size en yakın Yapı Kredi şubesine şahsen müracaat ederek bireysel ihtiyaç kredisine başvurabileceğiniz gibi aynı zamanda 444 0 444 Yapı Kredi Müşteri İletişim Merkezi aracılığıyla da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Size en yakın Yapı Kredi ATM kanalı ile de ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu


Yapı Kedi 3 ay ötelemeli bireysel ihtiyaç kredisinde, 10 bin TL kredi tutarı üzerinden 36 ay vade seçeneği seçildiğinde şu şekilde ödeme tablosu oluşmaktadır:

 • Kredide kullanılan aylık akdi faiz oranı: %1,77

 • Kredi tahsis ücreti: 50 TL

 • Aylık efektif faiz oranı (sigorta hariç): %2,4323

 • Yıllık efektif faiz oranı (sigorta hariç): %29,1875

 • Kredi geri ödemesinde aylık taksit tutarı: 400,18 TL

 • Kredinin toplam geri ödeme tutarı: 14.406,48 TL


Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasında en düşük başvuru tutarı 1000 TL'dir. Bireysel ihtiyaç kredisi faiz oranlarımız müşteri özelinde değişebilmekte olup, yukarıdaki hesaplamalar örnektir. Başvuru ve kredi kullanımı sırasında faiz oranınız değişebilir.

Yapı Kredi Bireysel İhtiyaç Kredisi 3 Ay Öteleme Nasıl Yapılır


Yapı Kredi Mobil veya İnternet Şube kanallarından başvuru veya kullandırım yapmak için, kampanya giriş ekranında “3 Ay Ötelemeli BİK” kampanyası seçilmelidir. Kampanya seçildikten sonra, ilk taksit tarihini; kredi açılış gününden azami 120 gün sonrası olacak şekilde takvimden seçmek gerekmektedir. Yapı Kredi ihtiyaç kredisi kampanyasında ilk taksit tarihi seçimi değiştirilmediğinde, ilk taksit tarihi otomatik olarak 30 gün sonrası olarak gelmektedir.
Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2019, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER