Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Avantajları Nelerdir?

Yapı Kredi World Card kredi kartı başvurusu yapmak isteyenlerin bilmesi gereken tüm detayları yazımızda bulabilirsiniz. İşte banka şubesine gitmeden internet üzerinden kredi kartı başvurusunda bulunmanın yöntemleri...

Yapı Kredi Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır Avantajları Nelerdir?

Türkiye'nin ilk özel bankası Yapı Kredi, 1944 yılında kurulduğundan bu yana müşterileri memnuniyeti odaklı bankacılık faaliyetlerine günümüzde de büyük bir titizlikle devam etmektedir. Müşteri sayısı bakımından da Türkiye'nin en büyük üçüncü bankası olan Yapı Kredi'nin kredi kartı müşterileri de her geçen gün giderek artmaktadır. Yapı Kredi World Card'ın fırsatlar dünyasına dahil olmak isteyen vatandaşlar, internet üzerinden Yapı Kredi World Card kredi kartı başvuru nasıl yapılır sorusunun yanıtlarını araştırmaya devam etmektedir. Günde yüzlerce başvuru alan World Card başvuru süreci hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Yapı Kredi World Card Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi bankası tarafından müşterilerinin kullanımına sunulan World Card kredi kartı, pek çok avantajı da bünyesinde barındırmaktadır. Her gün yüzlerce başvurunun yapıldığı Yapı Kredi World Card kredi kartı sahibi olmak isteyen kişiler, bankanın sunduğu pek çok avantajlı yöntemi kullanarak kredi kartı başvurularını kolay bir şekilde yerine getirebilirler. World avantajlar dünyasına katılmak ve bütçelerine uygun limitli kredi kartı kullanmak isteyen vatandaşlar için kullanıma sunulan başvuru yöntemleri şunlardan oluşmaktadır:

  • Yapı Kredi banka şubeleri üzerinden kredi kartı başvuru
  • Yapı Kredi internet bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Yapı Kredi mobil bankacılık üzerinden kredi kartı başvurusu
  • Kısa mesaj üzerinden Yapı Kredi kredi kartı başvurusu
  • Yapı Kredi telefon bankacılığı üzerinden kredi kartı başvurusu

Banka şubesine gitmeden, zamandan tasarruf ederek kolay bir şekilde Yapı Kredi World Card başvurusu yapmak isteyen müşteriler, 0850 222 0 444 telefon numarası üzerinden Yapı Kredi müşteri hizmetleri ile bağlantı kurarak hızlı bir şekilde kredi kartı başvuru talebinde bulunabilirler. Bunun yanı sıra mevcut durumda Yapı Kredi bankası müşterisi olanlar da internet bankacılığı ve mobil bankacılık kanallarını kullanarak, banka şubesine gitme gereği olmadan, imzasız, belgesiz, şartsız kredi kartı başvurusunda bulunabilirler.

SMS ile Yapı Kredi World Card başvurusunda bulunmak için ise yapılacaklar oldukça basittir. Cep telefonunuzun mesajlar bölümüne girdikten sonra;

  • WORLD yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra,
  • TC Kimlik numaranızı yazın
  • 4407'ye kısa mesaj (SMS) gönderin.

Tüm bunların yanı sıra banka müşterisi olmasanız dahi Yapı Kredi internet sitesi üzerinden World Card kredi kartı başvurunuzu hızlı bir şekilde bankaya iletebilirsiniz. Banka bu başvuru taleplerinizi değerlendirmeye aldıktan sonra kısa bir süre içinde sizinle iletişime geçecektir. Bu sayede Yapı Kredi World Card sahibi olabilir ve avantajlı World dünyasından yararlanabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Raip güçlü
Raip güçlü - 2 ay Önce

Kredi kartı basvurusu yapmak istiyorum

SIRADAKİ HABER