Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ka

Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Türkiye'de bankacılık sektöründe en fazla müşteri sayısına sahip kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankası, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda maaş, kredi kartı, tüketici kredisi müşterilerine memnuniyet verici hizmet sunmaya devam etmektedir. Milyonlarca müşterisinin tüm bankacılık işlemlerinde güler yüzlü ve ilgili bir hizmet anlayışı benimseyen Ziraat Bankası, gerek banka şubelerinde gerekse de telefon bankacılığı hizmetleri ile kaliteli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ziraat Bankası'ndan maaş alan, Ziraat Bankası kredi kartlarını kullanan ve bankadan taşıt, konut ve ihtiyaç kredisi çekmiş olan müşterilerin tüm bankacılık işlemlerinde hızlı bir şekilde sonuca ulaşması için 7 gün 24 saat boyunca Ziraat Bankası çağrı merkezi hizmet vermektedir. Müşteriler bu hizmetler sayesinde zamana ve mekana bağlı kalmadan bankacılık işlemlerini istedikleri zaman gerçekleştirebilmektedir.

Ziraat Bankası Müşteri Numarası Nedir?

Ziraat Bankası müşteri iletişim merkezi telefon numarası ve çağrı merkezi numarası şu şekilde müşterilerin bilgisine sunulmuştur:

  • Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: 444 00 00

  • Ziraat Bankası Çağrı Merkezi Telefon Numarası: 0850 220 00 00


Türkiye'nin en büyük kamu bankaları arasında gösterilen Ziraat Bankası, müşterilerine çok daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına çağrı merkezini 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekilde kullanmaktadır. Ziraat Bankası ile ilgili olarak yapacağınız tüm işlemlerde yukarıda belirtmiş olduğumuz çağrı merkezi iletişim numaralarını arayarak müşteri temsilcisiyle işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Geniş ürün çeşidine ve gelişmiş alt yapısına uygun olarak müşterilerine uygun çözüm yolları üretten Ziraat Bankası, her geçen gün kendinin yenilemeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Ziraat Bankası, sunduğu profesyonel destek ile Türkiye'nin de değer üreten bankaları arasında yer almaktadır.

Ziraat Bankası 444'lü Müşteri İletişim Numarası

Ziraat Bankası'nda bankacılık işlemlerini şubeye gitme gereği olmadan telefon bankacılığı hizmetinden yararlanarak çok çabuk bir şekilde tamamlamak isteyenler, Ziraat Bankası'nın 444'lü hattını arayarak bu tür işlemlerinin anlayışlı müşteri ilişkileri ekibi sayesinde hızlı bir şekilde sonuçlandırabilirler. Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 olarak bankanın kurumsal internet sitesi üzerinden tüm müşterilerin bilgisine sunulmuştur. Bu numara üzerinden dilediğiniz her konuda detaylı bilgi alabilir ve her türlü konuda destek talebinde bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisi Öğrenme

Ziraat Bankası müşteri temsilcisine direk bağlanma yapmak isteyen banka müşterileri, Ziraat Bankası müşteri hizmetleri ya da çağrı merkezi telefon numaralarını aradıktan sonra sırasıyla "1", "6" ve "0" kısa yol tuşlarını girerek müşteri temsilcileri ile görüşebilirler.

Bu işlemler sayesinde Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Aradığınız vakitte sıra bulunmuyorsa hemen müşteri hizmetlerinde görevli temsilcinizle konuşmaya başlarsınız. Ancak aradığınız zaman zarfında mevcut durumda bir müşteri işlem yapıyorsa, bu konuşmanın bitmesini ve sıranın size gelmesini beklemeniz gerekmektedir.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 11:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
Kübra  Adatepe
Kübra Adatepe - 4 ay Önce

Kredi karti basvurusu

SIRADAKİ HABER