Ziraat Bankası'ndan Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketi!

Bankalardan taşıt kredisi kullanarak hayallerindeki otomobile sahip olmak isteyenlere müjde Ziraat Bankası'ndan!

Ziraat Bankası'ndan Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketi!
Tüm bireysel kredi ürünlerinde olduğu gibi taşıt kredisinde de müşterilerinin finansman ihtiyaçlarında en cazip faiz oranlarını ve en esnek ödeme seçeneklerini sunan Ziraat Bankası son olarak düzenlediği Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketi ile müşterilerin yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Türkiye'nin en fazla müşteriye sahip kamu bankası Ziraat Bankası'nın avantajlı taşıt kredisi kampanyasından yararlanarak siz de hayallerinizdeki sıfır kilometre otomobile bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz.

Ziraat Bankası kurumsal web sitesi üzerinden taşıt kredisi kampanyasına dair detaylı bilgiler müşterilerin bilgisine sunulmuştur. Yerli üretim yapan anlaşmalı firmalardan 01.10.2019 tarihi itibari ile sıfır km binek ve ticari araçları satın almak isteyen kişiler, kendilerine en yakın Ziraat Bankası şubelerine müracaat ederek cazip faiz oranlı taşıt kredisinden yararlanabilirler. Taşıt kredisi ile hayallerindeki otomobile kavuşmak isteyen müşteriler için uygun şartlarda finansman sağlanması amacı ile oluşturulan özel taşıt kredisi paketi detayları şu şekildedir...

%0,49'dan Başlayan Avantajlı Faiz Oranları


Ziraat Bankası Yerli Üretime Özel Taşı Kredisi Paketi kapsamında bankanın anlaşmalı olduğu firmalardan taşıt satın alacak banka müşterileri, aylık %0,49 - %0,69 faiz oranları ile binek araçlar için 36 aya varan vade seçenekleriyle taşıt kredisi kullanabileceklerdir. Öte yandan ticari araç sahibi olmak isteyen müşteriler ise, bankanın yine anlaşmalı olduğu firmalardan satın alacakları araçlarda aynı faiz oranından yararlanarak 60 aya varan vade seçenekleriyle taşıt kredisi kullanma imkanından yararlanabileceklerdir.

Anlaşmalı tutarları üzerinde Ziraat Bankası Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi kampanyasından yararlanmak isteyen banka müşterileri, toplamda 120 bin TL'ye kadar yasal vadelerde kalmak şartı ile aylık %1,17 faiz oranı ile tamamlayıcı taşıt kredisi kullandırımından da faydalanabileceklerdir. Örnek yıllık maliyet oranı hesaplaması olması açısından; 50 bin TL tutarlı, 36 ay vadeli, aylık %0,69 faiz oranı, %0,50 kredi tahsis ücreti ile kullanılan taşıt kredisinde yıllık maliyet oranı %10,7983 olarak belirlenmiştir.

Ziraat Bankası Anlaşmalı Firmalar Hangileridir?


Ziraat Bankası Yerli Üretime Özel Taşı Kredisi Paketi kapsamında bankanın anlaşmalı olduğu binek otomobil markaları şunlardan oluşmaktadır:

 • Fiat

 • Honda

 • Hyundai

 • Renault Mais

 • Toyota


%0,49 ila %0,69 oranlarından başlayan avantajlı faiz oranları ile Ziraat Bankası Yerli Üretime Özel Taşı Kredisi Paketi kampanyasında bankanın anlaşmalı olduğu ticari araç üreticisi markalar da şunlardan oluşmaktadır:

 • Fiat

 • Ford

 • Isuzu

 • Karsan

 • Temsa

 • Otokar

 • BMC

 • Mercedes


Ziraat Bankası'nın avantajlı taşıt kampanyasına dahil edilen tüm markaların yalnızca Türkiye'de üretilen modeldeki sıfır kilometre araçları kampanya kapsamına alınmıştır. Bunun yanında 50 Bin lira kredi için %0,49 faiz oranından yararlanarak 36 ay vade seçeneği ile taşıt kredisi kullanımında ödenmesi gereken aylık taksit tutarı 1545 TL olmaktadır.
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 09:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER