Kripto Para
Trend

Binance CEO’su CZ’den Luna coin açıklaması: Hayal kırıklığına uğradım

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’ın CEO'su CZ yüzde 100’e yakın değer kaybı yaşayan Luna coin hakkında açıklamada bulundu. CZ, hayal kırıklığına uğradım, dedi.

Luna coinin çöküşünün etkileri devam ediyor. Tüm yatırımlarını Luna coin’de kaybeden yatırımcılar sosyal medyadan isyan ederken ünlü kripto para borsası CEO’su CZ’den açıklama geldi. CZ Twitter hesabından yaptığı açıklamada kullanıcıların korunması için gerekli adımların atıldığı belirterek, “Binance’de kullanıcılarımızı korumaya önem veriyoruz, bu sebeple de LUNA işlemlerini askıya aldık.” ifadelerini kullandı. Açıklamasının devamında CZ, LUNA/BUSD paritesinde yaşanan çöküşün ardından hayal kırıklığına uğradığını belirtti.

binance'nin ceo'sundan luna açıklaması

Binance: LUNA/BUSD paritesi belirsiz bir süreliğine askıya alındı

CZ’nin ardından bir açıklamada Binance’den geldi. Binance Twitter’dan yaptığı paylaşımda, “Değerli Kullanıcılarımız, LUNA/BUSD paritesindeki alım satım işlemleri belirsiz bir süreliğine askıya alınmıştır. LUNA ve UST için kripto çekme işlemleri, ağ istikrarlı hale geldiğinde açılacaktır.” açıklamasında bulundu.

Diğer yandan CZ süreci yakın takip ettiklerini söyleyerek kullanıcılarını korumanın en iyi yolunun ticaret işlemlerini askıya almak olduğunu aktardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu