Kripto Para

Binance CEO’su Zhao servetiyle ilgili soruları cevapladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından Binance’nin CEO’su Zhao servetiyle ilgili soruları cevapladı.

İşlem hacmi bakımında dünyanın en büyük kripto para borsalarından olan Binance’nin CEO’su Zhao servetiyle ilgili soruları cevapladı. Zira Zhao’nun serveti ile ilgili olarak piyasada birçok spekülasyon dönüyor.

Zhao serveti ile ilgili olarak, ‘’Bu yıl içerisinde yapılan iddialara göre, ocak ayından bu yana 75 milyar dolardan fazla düşerek 20,6 milyar dolara düştüğünü tahmin ediyor. “Aslında bu sayıları nasıl buldukları hakkında hiçbir fikrim yok. Net değerin sadece tahminler olduğunu anlamalısınız. Cüzdanıma baktığımda, o kadar çok varlığım yok. Bu sayıların hiçbirine yakın bile değilim.” ifadelerini kullandı.

Röportaj vermeyi bırakacağım

Öte yandan Zhao servetiyle ilgili olarak açıklama yapmasının ardından aldığı bazı önemli kararları da kamuoyuyla paylaştı. Zhao, artık Clickbait yapan haber kuruluşlarıyla röportaj yapmayı bırakacağını söyledi. Daha sonra Zhao, kripto para üzerinden kara para aklama iddialarına ilişkin olarak ise “Binance olarak hükümet ve hukuk düzenleyecileri ile birlikte iş birliği yapabiliriz” önerisinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu