Binance'de Google Play ve Apple Pay ile Kripto Alabileceksiniz!

Binance, lider kripto para borsası olarak karşımıza çıkıyor. Binance'den gelen son hamle ile birlikte Google Play ve Apple Pay üzerinden kripto para alım satım işlemlerinin önü açılıyor.

Binance'de Google Play ve Apple Pay ile Kripto Alabileceksiniz!

Binance üzerinden kripto para alım satım işlemleri artık daha da kolay hale geliyor. Çünkü Google Play ve Apple Pay kullanarak da kripto para alım satım yapabileceksiniz.

Uzun süredir kredi kartı üzerinden kripto para satın alma imkânı sunan Binance borsası şimdi de Google Pay ve Apple Pay ödeme yöntemlerini devreye alıyor. Böylece global müşteriler için 3 farklı ödeme yöntemi sağlanmış oluyor.

Google Pay ve Apple Pay ile kripto para alın

Binance tarafından yapılan açıklamaya göre kripto para satın alırken kredi kartı yanında telefonun işletim sistemine göre Google Pay ve Apple Pay seçenekleri de aktif hale geldi. Kullanıcılar satın almak istedikleri miktarı mobil ödeme hesaplarında ya da ilişkili kredi kartlarında bulundurmak zorunda. Hatta komisyonları da hesaba katarak bir miktar daha fazla meblağ bulundurulabilir.

Özellikle kripto para satın alırken kredi kartı bilgilerini sisteme girmek istemeyenler için önemli bir alternatif ortaya çıkmış oldu. Kredi katı bilgileriniz Google veya Apple tarafından saklandığı için Binance satın alımları esnasında girmeniz gerekmiyor. Yeni ödeme yöntemleri uygulamada kullanıma sunulmuş durumda.