Bu Altcoinler Herkesin Radarına Girdi! Bunları Mutlaka Bilmelisiniz!

Kripto para araştırmacısı Valdrin Tahiri'ye göre Solana (SOL) şu anda paralel bir düşüş kanalının içinde işlem görüyor.

Bu Altcoinler Herkesin Radarına Girdi! Bunları Mutlaka Bilmelisiniz!

Kripto para araştırmacısı Valdrin Tahiri'ye göre Solana (SOL) şu anda paralel bir düşüş kanalının içinde işlem görüyor. Analist, Lido Finance'in (LDO) 1,27 dolarlık alanı destek olarak doğrulamaya çalıştığını iddia ediyor. Analist ayrıca, azalan direnç çizgilerinin BitDAO (BIT) ve Near Protocol (NEAR) tarafından kırıldığını gözlemliyor.

Solana

Sitemizde gözlemlediğiniz gibi, SOL fiyatı 10 Kasım'dan bu yana paralel bir düşüş kanalı boyunca düştü. 29 Aralık'ta 8 dolar aşağı doğru hareket etti. Sonraki sıçrama ile uzun bir alt fitil yapıldı. Ardından kanalın destek hattını doğruladı. Fiyat yükselmeye başladı ve sonunda %76 arttı. Bu da SOL fiyatının kanalın direnç çizgisine ulaşmasına neden oldu. Gelecekteki eğilim, kripto para birimi fiyatının kanaldan çıkıp çıkmadığına veya reddedilmesine göre belirlenebilir. Eğer kırılırsa, 18.30$ direnç seviyesine ulaşabilir. Bununla birlikte, bir ret, kanalın 7 dolarlık destek hattına doğru bir düşüşü tetikleyebilir.

LDO

0,90$ yatay destek bölgesi içinde, LDO fiyatlandırması 9 Kasım ile 22 Aralık arasında bir çift dip modeli geliştirdi. Fiyat aşağı yönlü bir direnç çizgisinden çıktıktan sonra bir şey oldu. Fiyat hızlı bir yükseliş hareketi başlattı ve ikinci dipten sonra 1,27 $ direnç seviyesinden çıktı. 1,27$ bölgesi etkin bir şekilde destek olarak onaylanırsa, altcoin fiyatı 1,75$'a yükselebilir. Öte yandan bu seviyenin kırılması durumunda 0,90 dolar destek bölgesine de ulaşılabilir.

BIT

5 Ağustos'tan bu yana, BIT fiyatı bir direnç çizgisinin altına düşmüştü. Bu, 8 Kasım'da 0,26 dolarlık bir düşüşle sonuçlandı. O zamandan beri BIT fiyatı arttı ve 9 Aralık'ta aşağı yönlü direnç çizgisini kırdı. 17 Aralık'ta destek olarak yukarı doğru hareket etmeye devam etti. Kripto para biriminin fiyatı şu anda 0,42 dolarlık yatay direnç bölgesinin hemen altında seyrediyor. BIT fiyatı başarılı bir şekilde geçerse 0,65$'a yükselebilir. Öte yandan, bir ret muhtemelen 0,34 dolarlık destek bölgesinde başka bir girişimle sonuçlanacaktır.

Near Protocol

NEAR, tıpkı BitDAO gibi, alçalan bir direnç çizgisinden çıkan farklı bir altcoin. RSI'da çift dip paterni oluşturduktan ve yükseliş trendine girdikten sonra NEAR bir çıkış yaptı. Bu tür sapmalar sıklıkla yukarı yönlü hareketlerden önce gelir. Fiyat düşebilir ve direnç çizgisini tekrar deneyebilir. Bununla birlikte, en olası sonuç, 1,80 dolarlık yatay direnç bölgesine doğru yukarı yönlü bir hareket olacaktır.