Dolar Bugün Ne Kadar Oldu? 1 Dolar Ne Kadar? 7 Mayıs Güncel

YSK kararının açıklanmasından sonra dolar/TL seviyesinde sürekli olarak artış devam ediyor. Türkiye’de piyasaların kapanmış olmasına rağmen işlem göre Avrupa borsalarında Türk Lirası sürekli olarak değer kaybetmeye başladı.

1 dolar fiyatı 6.15 TL seviyesine kadar çıkar iken arka arkaya gelen satışların ardından şu anda 6.10 TL seviyesinde işlem görmeye devam ediyor. Yüksek Seçim Kurulu’nun İstanbul’da ki seçimi iptal etme kararı sürekli olarak dolar fiyatının artmasını tetikler iken Türkiye’deki piyasaların açılış saatinde dolar fiyatının ne olacağı merak konusu.

Dolar Güne Yükseliş ile Başlayacak!

Dolar bugün ne kadar oldu diyenler için güne büyük bir artış ile başlayacağı gelen uzman yorumları arasında. Avrupa borsalarının açık olması ve Türk Lirasının değer kaybına uğraması doların Türkiye’deki fiyatının da artmasına neden olacak.

Dolar fiyatlarındaki artış ve satış işlemleri yurt dışı piyasalarında işlem görmeye devam eder iken Türkiye’nin dolara nasıl dur diyeceği ise merak konusu. Güncellenecek dolar fiyatları haberimizde sizlere aktarılacaktır.

Son Güncelleme: Dolar güne 6.17 TL ile başladı.

Muhammed AKTAN: Ankara doğumluyum ve İzmir'de yaşıyorum. Ekonomi ve İş dünyasında uzun yıllar kariyer yaptım. Gazetecilik ve ekonomi eğitimlerim ile birlikte bankahaberi.com için profesyonel haber editörlüğü yapıyorum.