0,49 Faiz Oranı ile 0 Araç Satan Markalar ve Bayiler Satışa Devam Ediyor

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank tarafından yerli üretimi desteklemek amacıyla başlatılan ve vatandaşlara da uygun fiyat ve koşullarda otomobil sahibi olma fırsatı sunan kampanya yoğun ilgi görmeye devam ediyor. İşte %0,49 faiz oranı ile sıfır kilometre araç satan markalar ve bayiler...

0,49 Faiz Oranı ile 0 Araç Satan Markalar ve Bayiler Satışa Devam Ediyor

Türkiye'de üretim yapan ve satış rakamlarını artırmak isteyen dünyaca ünlü otomotiv markaları, sıfır kilometre yepyeni bir arabaya sahip olmak isteyenlere yönelik özel fırsatları sunuyor. Türkiye'nin en çok tercih edilen markalarının sıfır kilometre otomobil modellerinde güz kampanyası devam ederken vatandaşların kampanyaya olan ilgisi de giderek artıyor. Yıl sonu yaklaşırken satış hedeflerini tutturmak isteyen ve satışlarını artırmaya yönelik kampanyalar düzenleyen otomotiv markaları arasında ciddi derecede rekabet yaşanıyor. Türk otomobil pazarında faaliyetlerine devam eden bazı yerli ve yabancı markalardan derlenilen son bilgilere göre, firmalar ekim ve kasım ayında otomobil ve hafif ticari araç sahibi olmak isteyenler için pek çok kampanya başlattı.

Kamu Bankaları %0,49 Faiz Oranı ile Araç Kredisi Veriyor

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank yerli üretimi desteklemek amacıyla hazırladığı "Otomotivde Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası" ekim ayına özel kampanyalar düzenleyen pek çok yerli ve yabancı markalar, sıfır faiz, 36 aya varan vade seçenekleri, peşin veya takas indirimi gibi kampanyalarla alıcıların ilgisini çekmeye devam ediyor. İşte sıfır otomobilde markaların en güncel kampanyaları...

1. Renault

Türkiye'de otomobil ve hafif ticari araç satışlarında geçen yılı lider kapatan Renault, Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın kampanyası kapsamında 36 ay taksit ve %0,69 faizli 50 bin lira kredi avantajı sağlıyor. 31 Ekim 2019 tarihine kadar geçerli olan kampanyada;

  • Clio HB
  • Clio Sport Tourer
  • Megane Sedan

modelleri yerli üretim kapsamında avantajlı olarak satışa sunuluyor. Hafif ticari araçlarda da Kangoo, Master ve Trafic modellerinde 12 ay taksit, %0 faizli 50 bin lira kredi avantajı bulunuyor.

2. Fiat

Türkiye'de otomotiv satışlarında ikinci büyük firma olan Fiat, en çok satan Egea ailesi modellerinde en fazla 50 bin lira tutarında, 24 ay vade seçeneğine kadar, %0,69 faiz oranıyla kredi kullandırabiliyor.

3. Ford

Ford Fiesta, Yeni Focus Titanium model otomobilleri kapsayan 77 bin liraya kadar 12 ay taksit ve sıfır faiz oranlı kredi kullanma imkanı sunuluyor. Ayrıca, Tourneo Courier Journey modeli otomobillerde geçerli 72 bin liraya kadar 36 ay taksit ve %0,49 faiz oranlı kredi kampanyası da bulunuyor.

4. Hyundai

Hyundai yerli üretim i10 ve i20 modellerinde 50 bin lira tutarında 24 ay taksit ile %0,49 faiz oranından kredi imkanı sunuyor.

5. Honda

Yeni Civic sedan modelinde 60 bin lria 18 ay vade seçeneği ile %0,49 faiz imkanı sunan Honda ayrıca CR-V modellerinde 100 bin lira finansman desteği, 12 ay vade ve %0 faiz fırsatını 31 Ekim'e kadar sürdüyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER