15.000 TL Online Kredi Çekebileceğiniz Bankalar

Bankalara kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için alternatif yöntemlerin sayısı oldukça fazladır. Şubelere giderek imza atmanıza ve belge toplaman

15.000 TL Online Kredi Çekebileceğiniz Bankalar

Bankalara kredi başvurusunda bulunmak isteyenler için alternatif yöntemlerin sayısı oldukça fazladır. Şubelere giderek imza atmanıza ve belge toplamanıza gerek duymayacağınız online kanallar ile başvuru sonucunuzu da anında öğrenebiliyorsunuz. Aktif Bank ihtiyaç kredisi ve diğer online hizmet veren bir bankanın müşterisiyseniz, onaylanan kredi limitiniz hesabınıza yatırılır. Paranızı ATM ve şubelerden çekebileceğiniz gibi mobil ve internet bankacılığı üzerinden Havale veya EFT yoluyla başka bir hesaba aktarabilirsiniz. 15.000 TL online kredi çekebileceğiniz bankalar, başvuru sırasında gelir belgesi talep etmemektedir. Bu bankalara başvuru yaparak gelir belgesiz ve ücretsiz ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aktif Bank Gelir Belgesiz N Kolay Kredi


Aktif Bank müşterilerine kredi başvurusunda ve sonrasında rahat olmaları için çeşitli avantajlar sunuyor. Kredi notunuz ne kadar iyiyse, düşük faiz oranlarıyla kredi kullanabildiğiniz Aktif Bank’a günü gelen vadelerini ödemek için Vakıfbank, Akbank ve PTT ATM kanalını veya Aktif Bank şubesi ve PTT iş yerlerini tercih edebilirsiniz. Aktif Bank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi uygun faiz oranlarına sahiptir. Örneğin, ihtiyaç duyduğunuz tutar 2.000 TL ise 60 ay vade seçeneğiyle günde 2 TL’den taksitlerle, %1,79 faiz oranı ve %29,37 efektif yıllık faiz oranından yararlanırsınız. Kredinin hesaba aktarılmasına onay vermeden önce sizin için belirlenen faiz oranı belirtilecektir.

Aktif Bank’tan 15.000 TL’yi 36 ay vade seçeneğiyle kullanırken, 75 TL kredi tahsis ücreti, hesaba yatırılacak limitten otomatik olarak ödenecektir. Belirtilen limit ve vadede Aktif Bank ihtiyaç kredisi örnek maliyet hesaplamasına göre: “673,59 TL kredi taksit tutarı, %2,39 faiz oranı, 24.249,28 TL toplam ödeme tutarı ve %40,94 yıllık efektif oranı” şeklinde yansıtılacaktır.

Bankanın müşterisi olmayanlara ücretsiz olarak banka kartı gönderilir. Bu kartı ATM’lerden para çekmek için veya alışverişlerde hesabınızda para olması halinde ödeme yöntemi olarak kullanabilirsiniz. Bankada kredi limitiniz varsa hesabınıza kredili destek hesabı da tanımlatabilirsiniz.

Ziraat Bankası’ndan 60 Aya Varan Vadelerle İhtiyaç Kredisi


Ziraat Bankası müşterileri gelir belgesiz kredi başvurusunda bunabiliyor. İlk kez bankadan işlem yapacaksanız, Ziraat Bankası web sitesini kullanabilirsiniz. Bu durumda olan kişiden, onaylanan krediyi kullanmak için nüfus cüzdanı ve gelir belgesi talep edilebilir. Ödeme koşulları esnek olan Ziraat Bankası ihtiyaç kredisi için bankanın web sitesi, internet şubesi ve mobil bankacılığı aracılığıyla online başvuru yapılabiliyor. SMS Bankacılığı sistemi ile de hızlı başvuru oluşturabilirsiniz. Bunun için: cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne “TUKETICI yazıp T.C kimlik numarası, kredi limiti, vade sayısı ve aylık net gelir” ile birlikte 4747’ye gönderilir.

Ziraat Bankası 36 ay vade ile 15.000 TL online kredi için maliyet hesabı yapılacak olursa: “aylık 579,83 TL taksit tutarı, %1,59 faiz oranı, %25,94 yıllık maliyet (efektif) oranı ve 20.948,88 TL geri ödeme tutarı” ile karşılaşılacaktır.

Halkbank 15.000 TL İhtiyaç Kredisi Maliyet Hesabı


Bankadan minimum 1.000 TL ve maksimum 15.000 TL ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Halkbank müşterileri online başvuru yaptıktan sonra onaylanan limiti şubeye gitmeden hesaplarından kullanabiliyor. Banka müşterisi olmasanız da web sitesi üzerinden Halkbank online kredi başvurusu yapılmaktadır. Fakat onaylanan kredinizi kullanmak için şubeye uğramanız gerekebilir.

Halkbank’ın hızlı kredisinden 15.000 TL limit ve 60 ay vade ile yararlanmak isteyen bir kişi: “aylık 453,52 TL taksit tutarı, %1,84 faiz oranı, %30,30 yıllık maliyet oranı, 78,75 TL kredi tahsis ücreti ile toplam 27.289,95 TL” şeklinde ödeme planından faydalanır. Sigorta primi toplam maliyete dahil değildir. Sigortasız kredi kullanmak isterseniz, %2,20 faiz oranıyla değerlendirmeye alınırsınız.
Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 10:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER