Honda Motosikletlerde Kredi Kampanyası Başlattı! İşte En Cazip Honda Motosiklet Kredisi Oranları

Honda, kasım ayına özel motosiklet modellerinde kredi kampanyası başlattı. Birbirinden farklı segmentlerdeki motosiklet modellerini kapsayan kredi kampanyasında 17 bin TL'ye varan kredi kullanımında 24 ay taksit seçeneği var...

Honda Motosikletlerde Kredi Kampanyası Başlattı! İşte En Cazip Honda Motosiklet Kredisi Oranları

Dünyanın en çok tercih edilen otomobil ve motosiklet markalarından olan Honda, kasım ayına özel kredi kampanyası başlattığını duyurdu. Motosiklet modelleri için başlattığı kampanya kapsamında scooter segmentinde yer alan PCX 125 ve Forza 250, naked segmentindeki CB250R ve Adventure segmentindeki CRF 250 Rally modelleri için 17 bin TL'ye varan kredi kullanımında 25 aya kadar taksit seçeneği sunuluyor.

Honda'dan Kasıma Özel Motosiklet Kredisi

Türkiye'de son yıllarda otomobil fiyatlarının yükselmesi ile birlikte motosiklet sektöründe de sıfır modellerde yüksek fiyatlarla karşılaşılması tüketicilerin canını sıkan konular arasında yer alıyordu. Bu kapsamda 2019 model motosikletler için kasım ayına özel kampanya başlatan Honda en çok tercih edilen modellerinde çok cazip oranlar ile kredi imkanı sunuyor.

Satışa sunulduğu tarihten günümüze Türkiye başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde de satış rakamları ile rakiplerini geride bırakmaya devam eden Honda'nın scooter segmentinde yer alan PCX 125 modeli de kredi kampanyası kapsamında yer alıyor. PCX 125 modeli için kasım ayı boyunca %0,59 faiz oranı ile 24 ay vadeli 11 bin TL kredi kullanım imkanı ile aylık 500 TL'den başlayan taksit avantajı sağlanıyor.

Honda Scooterlarında Şok Faiz Oranları

Honda'nın satışlarında patlama yaptığı bir diğer scooter modeli Forza 250 de kredi kampanyasında yer alıyor. Maksi scooter segmentinin bir üyesi olan Forza 250 modeli için %0,50 faiz oranı ile 18 ay vadeli 17 bin TL kredi kullanım imkanı bulunuyor. Bunun yanı sıra Honda'nın en çok ilgi gören motosikletlerinden biri olan naked segmentindeki teknolojik özellikleri ile dikkat çeken CB250R modeli de aynı şekilde kredi kampanyasında yer alıyor.

Honda'nın Adventure segmentinde büyük yakıt deposu ile uzun bir menzil sağlayan CRF250 Rally modeline sahip olmak isteyenler de 17 bin TL kredi kullanarak bu motora sahip olabilecekler. Honda tarafından başlatılan kasım ayına özel kredi kampanyası kapsamında 17 bin TL kredi, %0,50 faiz oranı ile 18 ay vade seçeneği ile müşterilerin kullanımına sunuluyor. Bu krediden yararlanan müşteriler diledikleri Honda markalı motosikleti ayda 999 TL'de başlayan taksitler ile sahip olabilecekler.

Honda tarafından başlatılan kasım ayı 2019 model motosiklet kampanyasının yanı sıra pek çok banka da müşterilerine maksimum 60 ay vadeli motosiklet kredisi sunmaya devam ediyor. Krediden yararlanılarak satın alınacak motosiklet tutarının %50'si ile %70'i oranında kredilendirme yapan bankalar, kredi kampanyasında uyguladıkları şartları, motosikletin sıfır kilometre veya 2. el olma duruma göre değiştirebilmektedir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER