Sıfır Araç Alımında Yıl Sonu 0 Faiz Kampanyaları

Sıfır otomobil satın almak isteyenlere kaçırılmayacak büyük fırsat! Satış rakamlarını artırmak isteyen otomotiv markaları, sıfır kilometre araçların satışında güz dönemi kampanyaları ile dikkat çekiyor. İşte yıl sonu 0 faiz kampanyaları...

Sıfır Araç Alımında Yıl Sonu 0 Faiz Kampanyaları

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın yerli üretimi destekleme hedefi ile hazırlayıp kullanıma sunduğu "Otomotivde Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası" kapsamında ekim ayına özel fırsatlar sunan otomotiv şirketleri, sıfır faiz veya peşin ya da takas indirimi gibi kampanyalar ile sıfır kilometre otomobil sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekmeye devam ediyor. Bazı firmalar da yıl sonu satış hedeflerini tutturmak için çeşitli kampanyalara imza atıyor.

Sıfır Otomobilde Güz Dönemi Kampanyaları

Renault

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın yerli üretime destek olmak amacıyla hazırladığı " Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası" kapsamında 31 Ekim tarihine kadar geçerli cazip fırsatlar Renault tarafından sıfır kilometre otomobil satın almak isteyenlere sunuluyor. Bu kampanya kapsamında 36 ay taksit ve %0,69 faiz oranlı 50 bin lira kredi avantajı devam ediyor.

Bu avantajlı kredi kampanyasında yerli üretim Clio HB, Clio Sport Tourer ve Megane Sedan modelleri yer alıyor. Bunun yanı sıra hafif ticari araçlarda fırsatlarına devam eden Renault, 12 ay taksit ve "%0 faizli" 50 bin lira kredi imkanı sunuyor. 31 Ekim tarihine adar geçerli olan bu kampanyanın Kangoo, Master ve Trafic modellerinde geçerli olduğu belirtiliyor.

Fiat

Fiat'ın en çok satılan modelleri arasında gösterilen Egea ailesi otomobillerde maksimum 50 bin lira tutarında kredi fırsatı, sıfır kilometre Fiat otomobil sahibi olmak isteyenlere sunuluyor. Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında 50 bin TL, 24 ay vadeye kadar %0,69 faizli kampanya 31 Ekim tarihine kadar devam ediyor.

Ford

Sıfır faiz, düşük taksit ve peşin alın fırsatı gibi seçenekleri müşterilerine sunan Ford, 77 bin liraya kadar 12 ay taksit seçeneği ile "%0 faiz" oranlı kredi kullanma imkanı tanıyor. Bu kredi kampanyasında geçerli olan Ford markalı araçlar ise Ford Fiesta ve Yeni Ford Focus Titanium model otomobilleri olarak belirlendi.

Bunun yanı sıra Kuga, EcoSport ve Yeni Focus Trend X benzinli model otomobillerin satın alımlarında geçerli 60 bin liraya kadar 24 ay ve %0,99 faiz kampanyası devam ediyor. Ayrıca hafif ticari model Toruneo Courier Journey araçlarda da 72 bin liraya kadar 36 ay taksit ve %0,49 kredi oranlı kampanya müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Hyundai

Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Kampanyası kapsamında i10 ve i20 modellerinde %49 faiz oranlı kredi sunan Hyundai, %0 faiz uyguladığı kredi kampanyaları ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Tucson modellerinde 5 bin liraya varan takas desteği veya 30 bin lira 12 ay taksit ve %0 faizli kredi fırsatı 31 Ekim'e kadar devam ediyor. Ayrıca Elentra modellerinde de %0 faizli kredi kampanyası bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER