Tamamlayıcı Kasko Nedir? Tamamlayıcı Kasko Fiyatı...

Zorunlu trafik sigortası her zaman yeterli olamayabiliyor. Özellikle üçüncü kişilere kadar verilen maddi zararların karşılanması aşamasında mutlaka tamamlayıcı trafik kaskosu kullanılması gerekiyor.

Tamamlayıcı Kasko Nedir? Tamamlayıcı Kasko Fiyatı...

Zorunlu trafik sigortaları kaza tutarlarının belirli bir kısmına kadar karşılayabiliyor. Bu da trafik sigortası kullanıcılarını çok fazla mağdur ediyor. İşte özel sigorta şirketleri bu duruma karşı olarak tamamlayıcı trafik kaskosu paketlerini oluşturdu. Bu sayede insanlar kaza yaptıklarında zorunlu trafik sigortalarının karşılamadığı maddi hasarları tamamlayıcı trafik kaskosu ile ödeyebilir hale geldi. Ekonomik sıkıntıların içerisinde olduğumuz bu önemli günlerde en önemli ayrıntılardan biri olarak görülen tamamlayıcı trafik kaskosu ile trafik kazası yapmanız ve zorunlu trafik sigortasının karşılamadığı durumlarda tamamlayıcı trafik kaskosu ile ekonomik olarak daha güvende olabilirsiniz.

Tamamlayıcı Kasko Sigortası

Tamamlayıcı kasko sigortası, mevcut zorunlu trafik sigortasına ek olarak sunulmaktadır. Yani tamamlayıcı kasko sigortası zorunlu trafik sigortası olmadan satın alınabilecek bir sigorta paketi değildir. İnsanların en büyük yanılgılarından bir tanesi kesinlikle tamamlayıcı kasko sigortasının tek başına alınabileceği yönündedir. Ancak bu tamamı ile yanlış bir düşüncedir. Tamamlayıcı kasko sigortası mevcutta bulunan zorunlu trafik sigortasına ek olarak satın alınabilir. Trafik sigortanızın limitlerinin yetmediği kaza sonrasında ikamet araç edinme, çekici hizmetlerinden faydalanabilme, aracınız için çilingir gibi hizmetlerden faydalanabilmenize olanak sağlar. Ayrıca sadece bu hizmetler değil aynı zamanda yüksek tutarlı maddi hasarlı kazalarda kullanıcıların daha kolay bir şekilde tüm masrafların sigorta tarafından karşılanmasını talep edebilir. Normal şartlarda zorunlu trafik sigortasında hasarlı kazalarda karşılanabilecek hasarlar aşağı yukarı düşük limittedir. Ancak tamamlayıcı kasko sigortası ile beraber çok yüksek tutarlı maddi hasarınız olsa dahi sigorta poliçeniz sayesinde rahatça işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tamamlayıcı Kasko Teklifi

Tamamlayıcı kasko teklifi bugün yüzlerce sigorta şirketinden rahat bir şekilde alınabilir. Türkiye’de genellikle özel ve büyük sigorta şirketleri tamamlayıcı kasko teklifi sunmaktadır. Tamamlayıcı kasko teklifi alabilmek için öncelikle broaker web sitelerini ziyaret etmeli ya da tek tek tüm özel sigorta şirketlerini arayabilirsiniz. Ancak genellikle en düşük tamamlayıcı kasko teklifi alabilmek için toplu sigorta teklifi alabileniniz web siteleri kullanmak daha makul olabilir.

Kasko Teklifi Verenler

Başlangıçta en yüksek tamamlayıcı kasko teklifi alacak olsanız da arayışa devam etmeniz halinde sizin için en uygun tamamlayıcı kasko teklifini alabilme ihtimaliniz çok yüksek. Türkiye’de her gün binlerce kez tamamlayıcı kasko teklifi verilmektedir. Hangikredi.com, koalay.com hesapkurdu.com, sigortaladım.com gibi büyük sigorta teklif siteleri aracılığı ile size ve bütçenize en uygun tamamlayıcı kasko teklifini alabilme ihtimaliniz çok yüksek. İnsanların bugünlerde tamamlayıcı kasko teklifi almalarındaki en büyük amaç net olarak zorunlu trafik sigortalarının oluşacak maddi hasarlı kazalarda hasarın giderilmesi limitlerinin düşük olmasıdır. Siz de hemen kolay bir şekilde tamamlayıcı kasko sigortası teklifi alabilir ve bugün ek paket olarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Tamamlayıcı Kasko Fiyatı

Tamamlayıcı kasko fiyatı genellikle ortalama olarak 500 TL ile 1.500 TL aralığında değişmektedir. Türkiye’de hizmet vermekte olan pek çok özel sigorta şirketi bu fiyat bandında hizmet ve tamamlayıcı kasko fiyatı veriyor. Daha önce fiziksel olarak aldığınız bir fiyat yok ise şu an bütçe dostu Aksigorta.com gibi Akbank kuruluşu olan özel sigorta kuruluşu ile çalışabilirsiniz.

Ak Sigorta Tamamlayıcı Kasko

Özellikle 500 TL’den başlayan tamamlayıcı kasko fiyatı ile müşterilerinin memnun olabileceği başarılı işleri gerçekleştiriyor. Başta sadece ak sigorta şirketinden satın alacağınız zorunlu trafik sigortasına ek olarak sundukları tamamlayıcı kasko paketi şu an tüm şirketlerden aldığınız sigorta paketlerine ek olarak sunulabiliyor. Öncelik sadece zorunlu trafik sigortasının olmasıdır. Bu diğer tüm şirketler için geçerlidir. Çünkü tamamlayıcı kasko sigortasının uygulanabilmesi için öncelikle zorunlu trafik sigortasının olması gerekmektedir. Tamamlayıcı kasko fiyatı alabilmeniz için Türkiye’de hizmet veren onlarca firma bulunmaktadır. Siz de hemen bugün dilediğiniz tamamlayıcı kasko şirketi ya da sigorta şirketinden tamamlayıcı kasko fiyatı alabilir ve trafik kazası geçirmeniz halinde maddi olarak mağdur olmazsınız.

Tamamlayıcı Kasko Anlaşmalı Servisler

Tamamlayıcı kasko anlaşmalı servisler Türkiye’de on binlere kadar ulaşmış durumdadır. Özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya ve Kayseri gibi büyükşehirlerde 7000’e yakın servis ve nokta tamamlayıcı kasko anlaşmalı servis olarak hizmet vermektedir. Özel sigorta şirketleri bulabildikleri tüm servis noktalarında anlaşma yapmaya çalışıyor. Bu da tamamlayıcı kasko anlaşmalı servisler ve noktaların daha fazla olmasına hali ile on binlerce müşteriye daha kolay bir şekilde hizmet verilmesine olanak sağlıyor. Vatandaşlarımızın güvenli bir şekilde araçlarını tamir ettirebilecekleri tamamlayıcı kasko anlaşmalı servisler sayesinde hayatın içerisinde olabilecek olan tüm kazaların önüne geçilemese de sonrasında yapılacak işlemlerin daha kolay olabilmesi sağlanıyor. Siz de hemen size en uygun tamamlayıcı kasko sigortası şirketi ile anlaşma sağlayarak kaza durumlarında zorunlu trafik poliçenizin karşılamadığı tüm maddi tarafları karşılatabilirsiniz. Unutmayın, hayat içerisinde her gün bir kaza olabilir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER